Nadchodzący balans overwatcha... (PTR)

Nie podoba mi się nerf torbjorna, przez tyle lat ta postać była efektywnie niszczona, jeszcze wam mało? jak torbjorn będzie ponownie za słaby, zaczną się znowu masowe raporty za sabotage (tak jak w 2017 roku)

Dodam jeszcze że są ważniejsze problemy od z nerfienia torbjorna m.in:

    1. genji na rankach 2500-3000 swoim ultem przeważnie wybija pół_team i przez to…

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

    1. … genji w większosci przypadkach znajduję się na końcu meczu na najlepszym zagraniu, (przypadek?)

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

    1. moira jest za mocnym DPSem i jednocześnie leczy własny team to wszystko przy niskim poziomie umiejętności, sam grałem nią dużo, zbytnie się nie starając robiłem po 4 złote medale.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

    1. ANA jest praktycznie w każdym meczu, ponieważ mocno leczy i jest dobrym killerem m.in oblanie kwasem i uśpienie prowadzą często do śmierci przeciwnika, i ma jakieś dziwne hitboxy ciężko ją trafić i jeszcze jej ult w połączeniu z ultem genjiego jest za mocną kombinacją.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

    1. MEI dalej trafiają się zbugowane ulty (nawet nie było d.vy w meczu), m.in ult odpalony i nic się nie dzieję

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

    1. Junkrat / Ripper - są mocnymi dpsami, czy aby nie za mocnymi po tych boostach?

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

    1. ZENYATTA - postać w miarę zbalanosowa jest, ale czy ktoś może mi powiedzieć co on robi w healerach?, przecież to jest 100% dps.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

    1. BASTION - chodząca padaczka i zdychaczka, najmniej samodzielna postać w grze, trzeba go niańczyć ciągle, często widzę jak gracze chwile nim pograją i zmieniają…

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

    1. Za mało jest MAIN tanków i MAIN healerów poniżej lista aktualnych:

Main tanki: Rainhard, Orisa
Main healrzy: Mercy, Ana

także przydały by się nowe tanki i healrzy głownie pod wsparcie teamu, a nie hybrydy typu: DPS-tank, DPS-healer

1 polubienie

Mam pytanie jaką masz rangę?

pisałem wyżej 2500-3000

Pisałeś ogólnie, a nie o swojej. Przedział 2500-3000 to jak bronz-gold taką widzę różnicę. Genji jest teraz słaby. Moira dps…dlatego tyle przegranych przez takie zachowanie. Meta dalej pod tankocosiów. A ty chcesz dalej nowych tanków? Junkrat i reaper dostali buffy bo 3-3 ciagle jest grane…Bastiona to ty zostaw, niech juz umrze xD Dziwne hitboxy any? To coś nowego.

Oh boi, here I go quoting again…

POTG to najmniej wartościowa rzecz w tym tej grze. Nic dosłownie nie daje.

Moira to healer i jeśli masz 4 złote medale to znaczy, że reszta twojej drużyny nie żyje dość długo by ci je odebrać bo ktoś.ich.nie.HILUJE!

Tak samo jak ult zaryi i hanzo… lub ult reinharda i divy… nie wiem, zupełnie jakby wredni devsi zrobili potencjalne combo wbrew wszelkiej logice chcą by gracze współpracowali. Co za banda neandertalczyków.

No tak, jego kulki to zadają obrażenia w czasie przecież(harmony to zadaje twoim sojusznikom), a jego ult to pole bólu zadające 300 obrażeń na sekundę w okół niego.

+Winston

  • Moira i być może baptiste.

chodzi mi o to że potwierdza OP ulta tej postaci , bycie często na najlepszych zagraniu

możliwe, ale w trybie ofensywnym lajtowo robie 2 goldy

ult zaryi i hanzo + ult reinharda i divy = to są ulty obezwładniające, działają jeśli team gra blisko siebie.

w przypadku genjiego, nie ma specjalnych wymagań ponieważ teleportuję się jak smuga i zabija każdego na strzała,

nie za bardzo rozumiem, ocb

moim zdaniem powinni mu zwiększyć healowanie, zwiększyć przeżywalność i osłabić damage

Winston main tank? teraz to przesadziłeś… absolutnie nie

moira powiedział bym jakieś 70% main healera, baptiste raczej podobnie

w takich numerkach gram najcześćiej od 2 lat, jak sie trafią lepszy team to prawie 3000, a jak gorszy to zbliżam się do 2500, ostatnio gram w 2600-2700

nie widziałem od ostatniego updata składów 3x tank + 3x healer, ostatnio grają często w składach 3x DPS, 2x healer + 1x tank

bastion jest częścią gry, więc mogli by mu zwiększyć grywalność, lubie nim grać, ale z każdym updatem m.in zwiększanie obrażeń DPSom, przeżywalność bastiona cały czas spada w dół, aktualnie jak tarcza pęknie, to bastion znika w 2 sekundy

Absolutnie tak. Winston to jest main tank. Nie gra się nim wprawdzie w sposób statyczny ale jest w pełni main tankiem. Na pewno grasz na 2500-3000? Bo też gram na tej randzę i ludzie raczej takie rzeczy wiedzą…

2 polubienia

Ten przedział to rollercoaster. Od ludzi, którzy nigdy nie powinni wyjść z golda. Po ludzi dobrych, na miare diamentu. Ty, a może mcream to support bo ma stuna? PS. Oddajcie moje 150sr!

z tą swoją tarczą 600 pkt raz na 13 sekund? nie rozśmieszaj mnie

nie dziwię się że Cie ludzie oflagowują

Dobra, teraz mam pewność, że trollujesz :slight_smile:
Nowe konto widzę, posmurfisz przy okazji robiąc sobie beke na forum

Oflagowują? Gdzie? Na tym super aktywnym forum? Chociaż coś. Pewnie zasłużyłem. Przepraszam. Poprawie się.

1 polubienie

Nic na to nie poradzę że mam nowe konto, grając dużo w tą grę jakieś 8 godzin dziennie przeważnie po pól-roku konto jest do wywalenia, z powodu licznych banów, najczęściej za: “zmień bohatera > nie > raport”

beki sobie nie robię tylko daje podpowiedź dla tych łbów od balansu gry
zobacz co moirą można zrobić:

i.imgur___com/5X34QyH.png

(zamiast ___ wpisz kropkę . )

Ja tam na twoim miejscu z taką OP moira wróciłbym do diaxa. A nie siedział w 2800 i płakał o moje 150sr.

@UP

piszesz w takim języku że tego się nie da zrozumieć

Ranga nic nie znaczy a ten temat to jest tego przykład 9 rzeczy wymienionych i totalne info z tyłka wzięte xd

ad.1 > To wina genjiego ze przeciwny team nie chce go counterowac i daje mu wybic te pol teamu?

ad.2 > Ekhm Autor tematu chce żartować co to jest POTG i kogo ono obchodzi?

ad.3 > Moira jest DPs-em poważnie? jak ktos nia tak gra to jest prymitywnym bezmózgiem dps ma ogólnie niski a medalami to kolego gry nie wygrasz, grę przewaznie wygrywasz jedyna dobra akcja, gdy spotykają się 2 teamy o podobnym poziomie game sensa, owszme jest łatwa w grze bo ma najlepszy mechanizm w grze do unikania obrażeń i nie wymaga żadnego aima

ad.4 > no ktoś musi counterowac moire myślisz ze gdyby nie anka to jakby goatsy wyglądały, byłyby z moira bo to ona jest królową heala ale ty to nawet jako main hela jej nie uznajesz o czym napisze potem, wracając do any heal ma niezły ale dupy nie urywa tu o utility chodzi dobry ult, nade blokujacy heal i sleep ona ma po prostu za duzo utility na tle innych tu nie trzeba nerfów tu trzeba jej coś zabrać po prostu ma tego za dużo, to ze wymaga skilla nie daje je prawa do bycia all in one

ad.6 > Tak mocnymi ze wciąż Reaper jest przez tanków robiony a junkrat po ostatnich zmianach stal sie skillowy trochu, to na low rankach juz nic nim nie ugrasz a na high rank sry ale obaj są trashami

ad.7 > bo ma heala i ulta który w sumie jest dobry counterem na większość ultów

ad.8 > no tak wygląda bastion niestety albo team chce grac bastion comp albo nie chce i z tym fantem to bastion się musi pogodzić, albo raport takie życie.

ad.9 > zaktualizuj sobie ta listę bo jest ich ciut więcej

Wybacz, ale jeśli masz kolejne konto, grasz po 8 godzin dziennie (może warto skontaktować się z lekarzem) a jednocześnie dalej nie rozumiesz tego, ze winston jest main tankiem i wcale nie musi mieć ciągłej tarczy, a moira jest super healerem i trash dpsem, a reaper ma buffa, ponieważ wszędzie po 3 tanki, to ja zastanawiam jakim cudem jesteś powyżej golda, skoro masz mentalność, wiedzę i zrozumienie gry na poziomie silvera…

Dlatego powinni dodać rangę pomiędzy silverem, a goldem lub nawet 2 ogólnie.

Bzdura. Po prostu. 200-300 SR to żadna różnica w umiejętnościach. To, ze dziś masz 2200, ktoś 2400, to nie znaczy, ze za 2 dni będzie na odwrót.

Tylko, że pan mamba ma przedział od golda do diaxa. Sam tak pisał. I to nie różnica 200-300sr. To znaczy, że throwuje albo jest boostowany idąc twoim tokiem myślenia. A tak chyba nie jest.

No ale chłop sam stwierdził, ze pisał ogólnie, nie podał swojej rangi a de facto porusza się w platynie, bo od golda do diamentu to może byc 2000-3500 jak już tak:) Jednocześnie stwierdził ze to jego kolejne konto. Może być dobry np 1-2 postaciami i wbić te 2500+, co nie zmienia faktu ze jego rozumienia gry jest na poziomie ameby i nie ma w tym sprzeczności.