Nerf dooma! Ptr

Macie swoje nerfy dooma! Jego tarcza zmalała 35 do 30 za hita. I całe ładowanie Q trwa 1.4sec zamiast 1. Wszyscy tutaj powinni się cieszyć. Na testowym oczywiscie.

yeeey…

To ja wracam do work

bosz
znowu jego nerf no niezle widac ze ov go lubi

to jest tylko kolejny dowod na to że on nie powinien wgl być wypuszczony do gry o czym pisałam wielokrotnie… ale co ja tam wiem… ?

To żaden dowód. Czyli jak nerfia to jest dowod ze powinni niewypuszczac? Symm ciagle nerfiona. Moira lekki nerf. Najlepszy, jest maly buff tracer. To mi sie podoba.

1 polubienie

taka symm tez miała pełno buffów i reworka, a Df nerfią od kiedy go wypuścili

jaki dowód? to że nerfią nie musi odrazu znaczyc ze dowód
i ja sobie twój wpis o nim poczytam
mämo
Edit: nmg go znalezc xD

no tak przecież pisze tak duzo postów… zwłaszcza ostatnio…

tu, jak by mi sie chciało to bym znalazła artykuł gdzie jest cytat z twittera czy innego shitu, w którym jeff napisał że mieli problem z DF i nie mieli zasadniczo w planie go robic ale hajp społecznosci był znaczący

Tak to prawda. I co z tego, że mieli problem? Było minęło. Teraz funkcjonuje i jakoś bojkotu nie ma. Balansują postaci ot co. Nie usuną postaci. Weź już o tym przestań pisać. Nerf jest? jest.

tutaj piszesz to samo co tam xD
i nie wiem do czego zmierzasz

kiedys sie natknęłam na twitta w kórym kaplan pisał że jak bedzie potreba to będą usuwać postacie z ov… ciekawe ze ten wpis był niedługo po tym jak wypuścili DF :V

o prosze tutaj https://overwatch.pl/news/blizzard-nie-wyklucza-usuwania-bohaterow-z-gry-czy-zobaczymy-overwatch-2

i jak widać juz wtedy spekulowano na temat ov2 XDDD

Jak będzie potrzeba! A nie ma i nie będzie takiej konieczności. A żaden przy zdrowych zmysłach nie bedzie usuwać postaci. Musze wytoczyć ciężkie działa, lubisz porównania. W pracy namęczysz się z projektem(Doom) Jakiś koleś powie, ze mu to sie nie podoba. Bo 1 rzecz mu nie pasuje(Za częste Q)A ty mówisz ,że to zmienisz( 1sec do 1.4sec). A typa to nie obchodzi. Zrób nowy projekt. I za tamty projekt nic nie dostajesz.(skrzynki kupione za real cash). Ogólnie społeczności podoba się doom. Ale nielicznych trzeba posłuchać i usunąć dobry projekt. #bełkot

wiesz ile projektów gier zostało usuniętych chociaz były juz skończone?

zaden przy zdrowych zmysłach nie bedzie usuwać postaci?
zaden przy zdrowych zmysłach nie bedzie usuwac prawie gotowej gry?
zaden przy zdrowych zmyzłach nie zapowie mobilki skoro wszyscy fani chcą remake porzedniej czesci lub kolejnej nowej ?

Oglądałem już to.

Po co? Wystarczy zmienić, nerfić, buffować.

Mowa jest o doomie. A nie o całej grze. Podaj mi przykład usuniętej postaci po wydaniu i zarobieniu na niej mnóstwa pieniędzy.

Lubisz zbaczać z tematu. “Wszyscy”- krzykacze hardcorowi gracze, których jest mało. Casuale na telefonach wydadzą mnóstwo kasy. COD IW 3,8mln dislikow. I tak co rok biją rekordy sprzedaży. Dla nas chorzy ludzie ale pieniądze się zgadzają. A wystarczy nie kupować. A nie tylko hejtować i tak większość sięgnie po to żeby sprawdzić.

to było tylko kilka przykładów zachowań mało zdroworozsądkowych które jednak się wydarzyły… eeeh z toba nie idzie gadać :X (ps. w lolu usuneli pare psotaci :stuck_out_tongue: albo internet mnie kłamie )

Dlatego często gadamy zaciekle. Pozniej off topic i na końcu ukrycie komentarzy, usunięcie albo odlistowanie z forum. A i jeszcze twoja degradacja na forum hehe A byla dłuższa przerwa jak nic nie pisałem. I nagle 1 post i odrazu się włączasz haha. Tyle gram w lola i jakoś nie słyszałem. Zaraz bedzie " idźcie se gadać na priv " i wtedy kasacja odpowiedzi lub nawet posta. A niby to jest dyskusja ogólna. Jest o doomie wiec niby bezpiecznie haha

widziałam filmik na yt na temat tego ze usunięto pare postci z lola, juz gotowych ale nie wpuszonych do gry… chyba były na beta serwerach albo innych ptrach, ale stwierdzili żę są bez sensu i nara…

i btw ja też sie nie odzywałam bo znalazłam nową gre, nazywa sie “praca” XD

Lol to lol, kazda gra ma swojego directora. W Overwatch nigdy się to nie zdarzyło, a gdyby jednak, to gracze byliby zaskoczoni ,a jesli komus sie podobała ta postac to rozczarowany.