Nie odnaleziono licencji

Dobry wieczór.
Próbuję się zalogować na swoje konto do gry, a tu taki psikus: “Nie odnaleziono licencji gry Overwatch”. I mam do wyboru albo kupić nową, albo anulować. Będę wdzięczny za pomoc z rozwiązaniem problemu :slight_smile:

1 polubienie

Witaj.
Twoje problemy mogą byc związane z trwającymi problemami z logowaniem . Poczekaj na naprawę i sprawdź jeszcze raz.

Mam dokładnie ten sam problem, trzeba czekać az ogarną serwery, a szkoda, bo to jedyny dzień w tygodniu w którym mam czas pograć…

ten sam problem :frowning:

Mam identyczny problem i nie wiem jak mu zaradzić, podobno problemy z logowaniem nie powinny teraz ( kiedy to pisze ) występować lecz nadal mi wykskakuje ten komunikat

Ten błąd w większości przypadków oznacza omyłkowe bądź też automatyczne zalogowanie na błędne konto (na którym licencji gry faktycznie nie ma). Prosimy o bezpośredni kontakt z nami w celu sprawdzenia konta i rozwiązania problemu.

1 polubienie

wciąż mam ten sam problem i nawet nie wiem co mam zrobić a nie chcę utracić mojego konta overwatch, nawet miałem problem z logowaniem na konto blizzard tak że zapytam czy są szanse że strace moje konto ?

Jeśli posiadałeś grę zakupioną w oficjalnej dystrybucji a konto było zarejestrowane na Twoje prawdziwe dane osobowe - to nie, nie ma żadnej szansy, że je w jakikolwiek sposób stracisz :slight_smile: Skontaktuj się z nami osobiście, a pomożemy Ci w odzyskaniu dostępu do gry.

Też mam ten problem, logując się na konto na którym jest overwatch wyskakuje mi, że nie mam licencji i że mam kupić nową. :confused:

Hej PiRzMaG, prosimy o bezpośredni kontakt z nami a pomożemy Ci w odzyskaniu dostępu do Twojej licencji gry.