Nie wykryto licencji gry

Witam. Overwatch kupiłem mniej więcej pół roku temu. Grałem w niego nawet dzisiaj, chyba przed godziną 15, bo nie jestem pewien (22.09.2019). Jeśli mi ktoś nie wierzy, to z tego co pamiętam, miałem niewiele mniej niż 700 punktów rywalizacji i rekord coś około 1700 pkt rywalizacji. Nie reinstalowałem gry od poprzedniej rozgrywki. Około godziny 20:30 chciałem pograć sobie jeszcze chwile, ale podczas uruchamiania gry wyskoczył mi komunikat, że moje konto nie posiada licencji gry i że według systemu nigdy jej nie kupiłem. Jeśli ktoś jest w stanie, proszę o pomoc.

Niestety, mam tak samo, o 19:30 zagrałem grę, wyłączyłem komputer i o 20:30 nie mogę się zalogować, bo pojawia mi się tan sam komunikat.

Właśnie sprubowałem od wyłączenia i włączenia ponowego battle.net i zadziałało

identycznie , naprawde nwm co się stało

Już działa. wystarczy wyłączyć Clienta i włączyć, a wszytsko będzie działao. Prawdopodobnie Serwery nagle się popsuły, bo nawet na zalogowanie do Clienta była przed chwilą kolejka.

być może ale na twitchu streamerzy z eu chyba nie mieli takiego problemu :frowning: dobra zrobię jak powiedziałeś

ojejku serwery faktycznie wysypało

Prawdopodobnie, licencja jest potrzebna tylko do uruchomienia gry, a nie do samego grania. Pewnie tak długo, aż się nie wylogują, to będą grali

racja , miejmy nadzieje , że nie jest atak hakerski jak na wow’a classic czy coś

Wątpie. Blizzard ma znacznie lepszego Firewalla, niż Riot. Raczej nikt nie dostanie się do naszych danych osobowych.

wiesz world of warcraft to blizzard

też mam ten problem na dwóch kontach i restart nie pomaga :confused:

Witam.
Obecnie występują pewne problemy z serwerami uwierzytelniajacymi. Trwają prace nad przywróceniem tej funkcjonalności.

1 polubienie

Mam dokładnie to samo, tylko że grę kupiłam (nie na stronie Blizzarda) niecały rok temu. Mam nadzieję że to faktycznie serwery bo jak miałabym odzyskać klucz po takim czasie?

Raz przypisany klucz do Twojego konta jest jak najbardziej do odzyskania. Może to zrobić tylko Dział Pomocy. Odpisałem Ci w Twoim wątku.

Dziękuje za pomoc. Temat został stworzony w panice

1 polubienie

Mnie rowniez dotkna wczoraj ten problem z brakiem licencji. Po godzinie prob z logowaniem jakos sie to naprawilo. Zalogowalem sie a lista znajomych jest wyczyszczona. ?. W trakcie gry spadki fps do 40. A stale mam na poziomie 120. Jest szansa na odzyskanie listy znajomych ?

baalaa z listą znajomych są jeszcze pewne problemy ale po naprawie z pewnością wszystko wróci do normy.