Nie znaleziono licencji gry overwatch

Gdy odpaliłem grę Overwatch okazało się, że poprawne uruchomienie jest niemożliwe, a to przez wyskakujący komunikat: Nie znaleziono licencji gry Overwatch. Próbowałem restartować grę i wylogowywać się wielokrotnie. Bardzo proszę o pomoc.

4 polubienia

Witaj.
Sprawdź czy gra jest na liście w Twoich kontach gier.
Pamiętaj, że w Aplikacji Blizzard musisz zalogować się na to samo konto na którym aktywowałeś grę.

Witam Wroneq223!

Dziękuję za wiadomość.

Na koncie Blizzard, z którego korzystasz w tej chwili na forum, nie ma licencji Overwatch.

Jeśli dodawałeś kod do konta Blizzard, to skontaktuj się z Działem Pomocy w celu odszukania adresu email, na którym znajduje się Twój Overwatch.

Pozdrawiam


@BlizzardCSEU_PL - aktualne informacje o stanie naszych usług i problemach technicznych!

Świat potrzebuje bohaterów, a sondaż potrzebuje ankieterów:
Overwatch chce Twojego głosu!

1 polubienie

Wszystko mam dobrze ale i tak pisze ze nie mam licencji pomocy

Na liście konta gier grę posiadasz?
W Aplikacji Blizzard logujesz się tym samym adresem email na którym aktywowałeś grę?

Konto z którego piszesz na forum nie ma profilu w grze więc wydaje się, że założyłeś nowe.

Witam, również nie mogę zalogować się. Gra wyrzuca komunikat, ze nie posiadam licencji gry a na stronie w moim koncie widnieje, ze status gry Overwatch jest aktywny

2 polubienia

ja tez mam ten sam problem mam zgodny adres e mail i hasla i ciagle problem z licencja !!!

a wogole czy do gry powinien byc jakis kod?

Jeśli kupiłeś grę w sklepie Blizzarda to kodu nie ma bo gra przypisywana jest automatycznie do Twojego konta.

Jeśli kupiłeś grę w innym sklepie to musisz ją aktywować na swoim koncie Battlenet za pomocą klucza.

Mam ten sam problem patrzałem na konto i w “gry i abonamenty” jest napisane ze aktywny status kompa ale odpalam grę i dalej jest brak licencji wszystko napisane powyżej z kontem jest gra jest na koncie na którym próbuje sie zalogowac

Witam,
zakupiłem grę Overwach, odpaliłem, grałem chwilę po czym odstawiłem na jakiś czas (około rok- pół roku) . W tym czasie zakupiłem nowy komputer i postanowiłem wrócić do tej gry. Dzisiaj rano pobrałem Battleneta, zalogowałem się i chciałem zacząć pobieranie. Ku swojemu zdziwieniu zamiast opcji “zainstaluj” przywitał mnie napis “kup”. Na Battlenecia pokazuje mi że grę posiadam, na “Moim koncie” tak samo. Postanowiłem pobrać grę przez stronę Blizzarda, po czym po odpaleniu ukazał mi się napis, że “nie zaleziono licencji gry Overwach”.
Co mam zrobić?

Witaj.
Bezpośredni kontakt z Działem Pomocy będzie najlepszym rozwiązaniem ponieważ ma on wgląd w Twoje konto i z pewnością od razu odnajdzie zagubioną licencję. Polecam “Czat na żywo” - najszybszy sposób kontaktu.

mam pytanie w 2016 lub 2017 kupiłem overwatch origins edition wersja pudełkowa ale zapomniałem nazwy konta i hasło więc stworzyłem nowe konto i mimo że mam płytę to pokazuje mi brak licencji overwatch

1 polubienie

Witaj.
Gra przypisana jest do starego konta. Musisz skontaktować się z Działem Pomocy.

Cześć!

Raxr ma całkowitą rację :slight_smile: W przypadkach kiedy na koncie nie ma licencji najlepiej skontaktować się z nami. Game Masterzy z Działu pomocy pomogą wyjaśnić, co stało się z licencją albo odszukać właściwe konto Blizzard, na którym aktywowany został klucz Overwatcha.

1 polubienie

Witam. Dzisiaj odpaliłam wieczorem grę i również mam taki problem. Niestety, nie kupowałam gry na stronie Blizzarda lecz na innej. Problem w tym że był to spory kawał czasu temu bo dobry rok i nie pamiętam klucza. Co mam zrobić? proszę o pomoc. Szczególnie że niedługo ewent a ja bardzo długo oszczędzałam na niego.

“Overwatch” jest zapisany na liście moich gier. Kiedy próbowałam skontaktować się z działem pomocy i wpisałam kod uwierzytelniający wyskoczył mi błąd “z powodu zbyt wielu prób pytanie zostało zablokowane, spróbuj użyć innej metody weryfikacji”.

Wysypały się serwery. Nie da się zalogować do gry. Z działem pomocy także nie da się skontaktować, tak jak wyżej Octavija opisał.

Obecnie występują pewne problemy z serwerami uwierzytelniajacymi. Trwają prace nad przywróceniem tej funkcjonalności.

Octavija poczekaj na usunięcie obecnych problemów a jeśli dalej będziesz miała problem to skontaktuj się z Działem Pomocy

1 polubienie