Niewidzialni przeciwnicy i ekwipunek

Od jakiegoś czasu (ok. 3 miesiące) mam bardzo irytujące problemy z ow. Chodzi o to, że gdy załączam grę, która się ładuje bardzo długo (5-7 min) nic mi się nie chce załadować. Głownie chodzi o to, że gdy odpalam sobie np. quick play’a to mam okropne lagi ( 5-10 fps) i nie ładują mi się tekstury żadnych broni. Nie widzę też swojej drużyny i przeciwników. Dopiero po ok. 3 meczach problem się rozwiązuje i mogę normalnie grać. Mój komputer to nie jest co prawda demon prędkości ale taką grę jak overwatch powinien na spokojnie udźwignąć gdyż daję radę z takim tytułem jak np. gta v online więc wina komputera to raczej nie jest. Jeżeli ktoś wie co z tym zrobić, lub miał podobne problemy prosiłbym o odpowiedź.

ŁOH TO ZADANIE DLA MNIE (pomijam ze ten temat powinien wylądować w Pomocy Technicznej)

generalnie z własnego doświadczenia wiem, że w ov problemy same przychodzą i same odchodzą :smiley:

ale można im spróbować trochę pomóc odejsć

W Aplikacji Blizzard wejdź w Ustawienia>Ustawienia gry i wyzeruj opcje w grze dla Overwatch.
Czy te porady wykonałeś: >tutaj< ,
usunięcie cache i pliki battlenet .
wyłączenie GameDVR
Niektóre problemy związane z wydajnością i stabilnością gier mogą być spowodowane przez brakujące bądź uszkodzone pliki systemowe, dlatego zalecamy zastosowanie programu System File Checker:
zamknij procesy w tle

polecam też zamknac nakładke dicorda i nie użwać ramożernych aplikacji jak chrome [do np słuchania muzyki w trakcie grania, tutaj chyba lepiej nada sie opera] ja również wychodze nawet z battleneta…

sprawdź też czy masz aktualne sterowniki :slight_smile:

pewnie zapomniałam o jakieś super poradzie, ale oficjalny MVP Raxr pewnie zaraz wpadnie i mnie poprawi czy coś…

Wklejasz formułki szybciej niż nasz ważny pan MVP :roll_eyes:. Coś czuję że będzie drama na pół internetu.

1 polubienie

jaka drama, gdzie drama, o co drama… ja jestem antydramowym człowiekiem! spokojna taka i wgl :smiley:

Wiem, żartuję Liciuciu <3

jestem oazą spokoju, kwiatem lotosu na tafli jeziora :smiley:

wagonem pełnym pier… tybetańskich medytujących mnichów

1 polubienie

ustaw sobie najniższe możliwe ustawienia graficzne i 30kl/s maks

Lepiej będzie jak podasz specyfikacje komputera. To bardziej pozwoli pomóc. Bo wiesz ja grałem na ciulowym kompie jaki też ciągnął GTA V ale na najniższych możliwych ustawieniach co nie zmienia faktu, że w Overwatch na niskich ustawieniach miałem 25 fps. GTA V jest świetnie zoptymalizowane i naprawdę na słabych kompach da radę go odpalić.

Gdy grałem na tym dziadku miałem to samo co Ty. Wolno wczytujące się mapy, tekstury, opóźnienia, lagi gra właściwie była niegrywalna ale na upartego grałem i co więcej na takim kompie nabiłem koło 2 tys godzin. Na nowym kompie jakiego mam półtora roku w Overwatch nawet na najwyższych ustawieniach wyciągam 300 fps i nie mam żadnego problemu z wczytywaniem tekstur, lagami itp.

Też poza komputerem problem może nawet leżeć w łączu internetowym.

Wlaśnie rozwiązałem problem. Chodziło o słaby internet. Dziękuje za pomoc

1 polubienie

kwintesencja pomocy na forum… linkujesz porady a rozwiązanie wiązało sie z czymś innym XD

1 polubienie

Pomijając już to że temat stanie się Offtopem trzydzieści razy w tę i z powrotem xd

oj tam oj tam kombinerki

szanuję, ja mam dosyć mocnego laptopa który na najniższych ustawienia w zasadzie nie ma problemów z pociągnięciem overwatch ale jak mi na 3 sekundy wzrośnie ping z 60 do 100 to już mam ochotę go wywalić przez okno