Nieznane ikony, zacinanie się gry

Cześć!

Podczas gry zawsze mam dwie ikonki w lewym górnym rogu ekranu. Niestety nie da się tutaj wstawić zdjęcia, więc spróbuję je opisać. Pierwsza to błyskawica, a wokół niego koło ze strzałką ( coś podobne jak ładowanie albo coś), a druga to trzy prostokąty (coś jakby trzy warstwy) i zawsze albo zewnętrzne świecą się bardziej, albo ta wewnętrzna. Zauważyłem, że gra się często zacina, a czasami nawet wywala mnie z serwera. Ostatnio zmieniłem miejsce zamieszkania, a przedtem nie miałem takich problemów.

Z góry dziękuję za pomoc

takie ikonki oznaczają problemy z połączeniem, moze to być cos z twojej strony, jak i zarówno z strony kaszlących serwerów blizza

1 polubienie

Witaj,
Dokładne informacje co oznaczają poszczególne ikony znajdziesz tutaj:

1 polubienie

Informacja na temat ikon, o których piszesz, znajduje się na naszej stronie tutaj: Rozwiązywanie Problemów Sieciowych w Overwatch - Pomoc Blizzarda (widoczne po wybraniu “Ikony Sieciowe” z menu). Jest tam też namiar na kilka potencjalnych rozwiązań. Mam nadzieję, że pomogą uporać się z tym problemem. W przeciwnym razie proponujemy kontakt z naszym działem pomocy. Jeśli potrzebowałbyś się tam zgłaszać, przygotuj proszę pliki z info o systemie oraz test połączenia:

1 polubienie