Nowa forma waluty. (Dla tych, którzy byli/są zdenerwowani na Blizzard przez Łowczynie Demonów.)

Zapewne każdy z was w momencie w którym Blizzard pozwolił na kupienie Łowczyni Demonów (kiedy nie kupiłeś biletu na Blizzcon 2018 r.). Część była negatywnie nastawiona, a część pozytywnie. Jak w tytule pomyślałem, że zrobienie coś w stylu innej waluty każdego by usatysfakcjonowało (część dostałaby token, a część skina).

Taki token można byłoby wymienić na skiny/skrzynki, które w obecnym czasie nie byłoby możliwe kupić/dostać np: skrzynki z rocznicy, Ligowe punkty, Noire, Kerrigan, Goździk, Pacyficzny Lucio, itp. Każdy (chyba) zrozumie, że im cenniejsza tym droższa.

Zobacz mój przykład

Żeby zdobyć Noire musisz czekać, aż Blizzard doda normalnie np. 5 lub 10 skinów które normalnie (teraz) nie dostaniesz (na dodatek musiałbyś mieć te 5 lub 10 skinów).

Ja bym był szczęśliwy gdyby coś takiego dodali (ale nie wiem jak inni).

Dziękuje za poświęcony czas.

ja czekam na mozliwosc zamiany kredytów na ziko. mam 340 skrzynek do otwarcia z samymi powtórkami i 40k kretydów z którymi nie mam co robic- to ci dopiero uwaga do przemyslenia :>