Nowa jakość na Polskiej Scenie Overwatch serwer Discord - OverOmnic

Ja również mogę polecić - przyjazna atmosfera :smiley:

Polubienia: 9

Jak lubisz rodzinna atmosfere, profesjonalnych trenerów i dobrą zabawę Wbijaj na Overomnic!!! :slight_smile:

Polubienia: 10

jedyna żyjąca polska społeczność która promuje rozwój nie patrząc na sr i płeć polecam

Polubienia: 9

Świetna atmosfera!!!

Polubienia: 10

Polecam cieplutko serwerek <3

Polubienia: 9

Spoczko kanał polecam nikt ważny

Polubienia: 9

Bardzo dobry serwer, świetny właściciel oraz przyszły moderato też jest niczego sobie. Generalnie spoko

Polubienia: 9

Jak najbardziej polecam Serwer.

  • Świetna atmosfera
  • Fajne Eventy
  • Super Scrimy

:ok_hand::ok_hand::ok_hand:

Polubienia: 8

Zapraszam każdego bo OverOmnic jest MASNE

Polubienia: 8

Jestem na OverOmnicu od ok. 5 miesięcy. Poznałem wiele świetnych ludzi z którymi można fajnie nie tylko pograć, ale też pogadać na czacie głosowym “pogaduchy” cieplutko polecam. Bardzo miła atmosfera :smiling_face_with_three_hearts:

Polubienia: 8

Polecam serdecznie najlepsza społeczność, z którą można miło spędzić czas grając bądź tylko rozmawiając. Wyrozumiała i miła administracja, która rozwiąże wszelkie problemy.

Polubienia: 8

Polecam serdecznie społeczność OverOmnic, bardzo pozytywna atmosfera, wspaniali ludzie, z którymi można nie tylko pograć, ale i porozmawiać, pośmiać się i miło spędzić czas :slight_smile:

Polubienia: 5

Zajebiści ludzie ni. Ogólnie to atmosfera masna fest ni i polecam bo od ludzi jest ciasno ni.

Polubienia: 5

Cześć,
Serwer wciąż działa, można dołączyć? Generalnie grywam każdego dnia tak ok godzinki. Teraz była dłuższa przerwa, lecz postanowiłem wrócić i zauwazylem ze większość znajomych się wykruszyła. Chętnie program zarówno QP jak i comp ranga płat/diamond.

czemu wy wszyscy tak im słodzicie XD

Wbijaj na serwer, dla każdego jest miejsce :wink:.

nie mogę nie spełniam waszych standardów :wink:

Bardzo fajny serwer, pełen prawdziwych pasjonatów Overwatch :slight_smile:

3 polubienia

Super serwerek z super moderacją <3 polecam >:3c

2 polubienia