Nowe skiny do Lucia i Łaski - żetony

Mam pytanie!
Wczoraj grałem w Overwatch i zauważyłem, że pewien gracz posiada Pacyficznego skina do Lucia, zaciekawiło mnie jak go zdobyć - za żetony.
Właśnie jak zdobyć owe żetony?
Czytałem i dowiedziałem się, iż żetony wbija się na Twitch, ale i tak nic z tego nie rozumiem. :disappointed_relieved:
Jest inny sposób?

Możesz jeszcze kupić je w sklepie

Czy inaczej nie można zdobyć żetonów ?
Na pewno? Tylko te dwa sposoby?

Tak, napewno. Przykro mi,

200 żetonów potrzeba to pi razy oko 40zł za skina… nie wiem jak wy, ale janie po to płaciłam za gre 200zł by wydawać 1/5 jej wartosci na SKINA!

a co do twitcha

tutaj transumują ci rozgrywki z overwatch leage
musisz miec konto na twitchu i połączyć je z kontem battlenet. łatwo to zrobić w ustawieniach konta, założenie konta na twitchu jest darmowe

tutaj sprawdzisz kiedy są rozgrywane mecze

mecze powinieneś oglądac… ale w praktyce po prostu zostawia sie na noc właczonego kompa z twitchem…
jest mobilna apka twitch, oglądanie na telefonie też działa, duzo ludzi zostawia na noc starego smartfona podłaczonego pod ładowarkę i “ogląda”

1 polubienie

Dziękuję :+1:

piszę jeszcze 20 znaków bo trzeba ale piszę WIELKIE DZIĘKUJĘ !

Normalnie jak oglądasz OWL to dostajesz 3 żetony na godzinę ale teraz jak będziesz oglądać mecze to dostaniesz 2x więcej żetonów więc zdobądz chociaż ze 100 a resztę dokup. Nie wiedzę nic złego w kupowaniu wirtualnych przedmiotów zwłaszcza że potem dostaniesz naprawdę fajową pamiątkę .Zmykaj farmić tokeny bo niedługo mecz, mały sznyclu a ja teraz idę roastować Liciaka :)))))))).

Z jednej strony mi się to nie podoba bo to raczej nie w stylu Blizzard dawać skiny do zdobycia w taki skomplikowany sposób a z drugiej strony skiny z zeszłego roku jak i z tego są naprawdę fajną pamiątką i czymś unikatowym. Nie rozumiem dlaczego ludzie nie chcą włączyć sobie tych meczów w tle i nabijać tych punktów w wolnym czasie. Ja kupiłem sobie 200 żetonów do Mercy a na Lucka jeszcze poczekam bo od dwóch dni mam 198 żetonów (nienawidzę tej gry) ale muszę go mieć bo on ma gołą klatę uwuwuwuwuwu.

no własnie odkryłam ze to jest bzdura :smiley: bo okej zdobywasz 2x żetonów… ale meczy jest 2x mniej XD

normalnie w nocy z czwartu na piątek/ piątku na sobote były 4 starcia od godizny 2 w nocy

teraz mamy DWA starcia od godziny 3 w nocy

weekednowe rozgrywki rozpoczynały sie o 21 kończyly koło 3, TERAZ jest to od 21 do północy…

wychodzi więc na to samo.

nie ładnie blizz kłamczuszki :v


odpowiadając na roast mojej osoby

kupuje gre, by W NIĄ POGRAĆ, by zdobywać w niej osiągnięcia i elementy kosmetyczne GRAJĄC w nią, a nie kupując dodatkowe rzeczy lub “oglądająć” coś co mnie kompetnie nie interesuje. A całą inicjatywą ovl gardze (to moje zdanie, jak komus sie podoba to prosze bardzo) i jej nie rozumiem, jest dla mnie zbędna… (20 miast z różnych zakątków świata i prawie 200 koreańczyków…to nie jest rywalizacja miasto vs miasto, to jest koreańczyk vs koreańczyk, serio nie pojmuje tego, i prosze nawet NIE próbować mi tego tłumaczyć)

rozumiem ze okej niby to jest KOSMETYKA wiec nie wpływa na jakoś rozgrywki… ale na pewno ? hajp na te pierdoły jest zbyt wielki.

a jak sie korporacje róznego rodzaju przyzwyczają do takiego planu działania, to niedługo kupujac galaretke doktora etkera będę musiała zrobić side questa by odblokować żelatyne, i obejrzeć 6 godiznnego strema magdy gesler by odblokowac możliwość zagrzania wody w czajniku… paranoja…

przyszłam do tej gry POGRAĆ, nie OGLĄDAĆ, nie KUPOWAĆ, POGRAĆ kapiszi?

i pomyślec ze to EA jest hejtowane za lootboxy w battlefroncie…

Z czego to wiem że tokeny dało się uzbierać oglądając tam turnieje overwatch te drużyny grały to miały swój kolor

200 iq, jak ja sam na to nie wpadłem xDDDD

To zależy o co dokładnie chodzi bo na przykład wyzwanie aby grać w Hotsa żeby zdobyć skina do D.vy i Genjiego był moim zdaniem całkiem udane.

Jak już chcą wciskać tych koreańczyków wszędzie gdzie się da (jak ta nowa skórka do D.va faktycznie będzie nawiązywała do K.popu to się załamię) to niech chociaż zrobią sobie 20 drużyn nazwanych “korea” a nie promować się Londynem czy innymi miastami bądz krajami bo to jest rasizm i nie można z tym dyskutować. W piłce nożnej z tego co wiem jest coś takiego że aby reprezentować dany kraj musisz w nim mieszkać przez co najmniej 5 lat a wiesz może czy to samo tyczy się OWL? Sama idea skinów byłaby dobra gdyby były one wciąż legendarne ale nawiązywałyby jakoś bardziej do drużyn bo obecnie mieliśmy ogień, wodę, noc i dzień. W jaki sposób to nawiązuje do Esportu?

EA ostatnio wydało DLC do DLC. https://www.youtube.com/watch?v=sr5DqxBuVPE

ale wymagały pograniaw gre która potencjalnie moze cie nie interesowac :stuck_out_tongue: moby juz nie są takie popularne, wiec podejrzewam ze duzej ilosci osób nie chciało sie sciaganc 15gb gry by pograć z botami za dwa skiny, i z ulgą przyjeli wiadomosc o tym ze te skiny będą dostępne normalnie (bo ta akcja o ile sie nie myle tyczyła sie oni genji oraz dzielnicova)

NO WŁASNIE O TO MI CHODZI!!! DZIĘKI ZA ZROZUMIENIE! CZEMU SIPLTFIRE LONDYN A NIE SPILTFIRE PUSAN? CZEMU VANCOUVER TITANS, A NIE SEUL TITANS

sry za caps XD poniosło mnie.

chociaż raz ktos na swoją obrone mi powiedział “nie znasz sie to sie nie wypowiadaj, nie znasz histori titansów to nie wiesz dlaczego vancouver” ja poderzewam ze lider wypija litrami sos klonowy na każde śniadanie do tostów…

tak czy siak, cały ten akapit który napisałeś to jest dokładnie to o czym ja mysle mówiąc ze gardze owl, i dlaczego nie mam zamaru wspierać tego pieniązkami ani czym innym. dla mnie to jest bez sensu, tylko głupia pokazówka.

mistrze marketingu…
ostatnio też do mnie dotarło jakimi oni sa mistrzami marketingu jezeli chodzi o simsy
simsy podstawka- 150zł (bez dodatków grywalne ale nudne)
każdy dodatek z mebelkami- 200zł
liczba dodatków- no ze 20 będzie
mina kobiety w banku ze chce kredyt na DLC do simsów- bezcenna

a edit :smiley: :smiley:

no własnie tu jest cały dowcip bo to są KLUBY a nie REPREZENTACJE!!!

jak założysz KLUB o nazwie "SZPINAK <tu wstaw nazwię swojego miasta> to sobie przyjmujesz kogo tam chcesz
ale jak juz REPREZENTACJE to już każdy musi być polakiem (polska reprezentacja)

aczkolwiek, osobisie jak bym miała zakąłdać klub w moim małym miasteczku, to chciałabym by ludzie w nim grający POCHODZILI z tego miasteczka, a nie z miastra z drugiego końca polski (bo i po co), lub ew z gminy tego miasteczka, by ten klub własnie CZYMŚ SOBĄ REPREZENTOWAŁ… no cóz…
żyjemy w czasach w których sport czy esport to teatr sponsorów, i tylko oni sie liczą, to co dzieje sie w meczach to tło. Kto wygra nie ma znaczenia, bo sponsorzy i reklamy zawsze wygrają

Sry, ale nie nabija mi żetonów ( wczoraj patrzylem) a obejtzalem calego live.
Nierozumiem

A masz połączone konto Battlenet z Twitch?

wczoraj też mi nie nabijało, dzisiaj w nocy już nabiło…

ten system też działa jak chce, taki sam problem miałam na początku sezonu tego shitu… jak i w większosci problemów z ov … PRZESZŁO SAMO XD

Podłączyłem na 100% lecz chyb

Więc to tak działa

Wiadomo że jest to tania sztuczka marketingowa i próba przyciągnięcia do Hotsa resztami sił ale z perspektywy gracza to było ekscytujące zwłaszcza że to był ten okres kiedy mało kto miał skiny do wszystkich postaci i nikt nie wiedział że te skiny będzie można zdobyć normalnie w grze.

Moim zdaniem to jest rasizm. Absurdalnym już jest fakt że połowa z nich nie umie nawet mówić w języku którego kraj reprezentują. Ciekawe co by było gdyby to biała drużyna nazwała się Koreą :P.

Wydaje mi się że po prostu chcieli sztucznie zwiększyć sobie ilość fanów. Ja w co drugiej grze widzę kogoś z ikonką London speedfire (czy jak to się tam nazywa). Myślisz że to są Koreańczycy? xd

Dodaj to tego jeszcze z 10 akcesoriów czyli po prostu pakietu mebelków bez żadnej rozgrywki. Każdy z nich kosztuje po 50zł (Niedawno podwyższyli ceny tłumacząc się tym że oni też muszą z czegoś zarabiać. lmao) i oferuję od 12 do 30 mebli (czasami nawet sztucznie zwiększają dodają dwa takie same obiekty ale w innych kolorach jako osobny slot więc 30 to nie tak dużo) i garstkę ubrań ze szmateksu i jakieś dwa rekolory starych fryzur.

Tyle kosztują dodatki które wprowadzają nowe miasto i jakieś tam interakcje. Za maksymalnie 80zł byłoby okej ale obecna cena jest zdecydowanie zbyt duża.

Moim zdaniem to powinno być zabronione. Sztuczne zwiększenie sobie fanów i wzbudzanie sztucznego patriotyzmu jest chamskie.

Ja włączyłem na noc i zdobyłem jednego tokena xd

Wydaję mi się że to jest wina Twitcha a nie Blizzarda. Chociaż na przykład dropsy do Don’t starve’a zawsze naliczało mi dobrze :I.

kk
Dzięki!:+1:

xxxxxxxxxxxxxxxxD

teraz tak masz z sombrą demon hunter czy tymi skinami ovl… nikt nie wie cz będą dostępne w grze normlanie (chociaz nam jeff obiecał tą sombre jakoś średnio to widze)… i szczerze? Nadal mi sie nie chce robić nic dodatkowego…

wiesz dlaczego mam skiny nanocola i bastet? bo wtedy każdy mój znajomy oglądał te głupie streamy i nie miałam z kim grać więc z nudów też je puściłam… -,-

potem papieżem zostałby murzyn a potem byłby konieć świata

myśle ze to fani “najlepszej druzyny w owl” heh śmieszności… i pomyslec ze w moich znjaomych też miałam jednego takiego, po miesiacu stwierdził ze był głupi ze im kibicował bo dotarło do niego czym to się rządzi.

zejdźmy z EA bo jeszcze blizzard uzna ich za mentora… a juz mam wrażenie ze to sie dzieje…

dokładnie

nawet nie sprawdzałam, ale pewnie też coś koło tego…
tak wiec kolego Ninja, nie ty jeden masz problemy

a mam w nosie kogo to wina, nie działa i jestem zła za marnowanie czasu.

1 polubienie

Dla mnie Blizzard powinien właśnie udostępniać takie skórki, jak te, które co roku można kupić za żetony ligowe tak aby gracze mogli je kupować za coinsy w grze … :pensive:

Wtedy nic by z tego nie mieli a o to im chodzi z tymi skinami. Nawet nie wiesz jak to działa na społeczność.