Nowości w Overwatch

Mam pytanie do twórców z Blizzard. Czy doczekamy się jeszcze jakichś nowych bohaterów w Overwatch, czy też będziemy musieli się zadowolić tym co jest i ewentualnie powtarzanymi wydarzeniami z nowymi skórkami i innymi elementami kosmetycznymi aż do premiery Overwatch 2? Gra bez nowych bohaterów staje się powoli nudna. Okresowe zmiany balansu niewiele w tym wypadku zmieniają.

witamy na polskim zapomnianym forum Overwatch, na które nie zaglądają twórcy- w przeciwieństwie do forum amerykańskiego

Tutaj znajdziesz albo ludzi którym się nudzi, albo płaczków jęczących, że Genji jest op.

Chcesz mieć nikłą szansę, że twórcy odpowiedzą? Napisz post na amerykańskim forum. Tak jak to forum jest praktycznie martwe, tak forum na amerykańskim forum tworzy się średnio 10 tematów na minutę. Przy takim spanie szansa, że ktoś ci odpisze oraz, że potraktuje Cię poważnie jest równa strzelenia szóstki w totka.

Dlatego ja, z początku nie traktując Cie poważnie, poważnie odpowiem na Twoje pytania:

zasadniczo odpowiedziałeś/łaś/łuś/x na to pytanie samodzielnie:

Twórcy powiedzieli, że do wypuszczenia drugiej części gry, nie zamierzają dodawać żadnej nowej zawartości w rozumieniu nowych map oraz postaci. Została dodana co prawda jedna mapa PvP- myślę, że to dlatego że społeczność już była maksymalnie znudzona, ponieważ premiera gry jest raczej blisko nieokreślona, ze względu na problemy w organizacji studia z powodu COVID

O przepraszam, jak najbardziej zaglądają :stuck_out_tongue: To prawie jak szóstka w totka! :rofl:

A tak na serio - nie możemy zdradzać szczegółów na temat naszych planów odnośnie gry (czy też gier). Musimy tutaj wszyscy po prostu uzbroić się w cierpliwość!

Pozdrawiamy i życzymy wszystkim miłej zabawy!

1 polubienie

prędzej zacznę mainować wdowę, niż uwierzę, że na POLSKIE forum zagląda ktoś oprócz oddelegowanych polskich moderatorów, a tym bardziej sami twórcy XD Złapanie kaplana na AMERYKAŃSKIM forum, kiedy jeszcze był cześcią teamu na graniczyło z cudem

nie ze mną te numery Bruner