Nowy gracz - emocje

Dla kogo to jest gra? Jak działa mechanizm dobierania graczy? Jestem graczem od przeszło 20 lat, z overwatch mam styczność po raz pierwszy (nigdy po za diablo II - nie grywałem w nic od blizzarda). Nie jestem pierwszym lepszym płaczkiem, spędziłem więcej czasu na obszarach treningowych aby poznać postacie i ich skille (w FPS-ach mam przegrane ponad 30k+ godzin, z czego w samych BF-ach ponad 20k), a mimo to jedyne co czuję to frustrację i nie pochamowaną agresję względem tej firmy. Nigdy w życiu nie zaznałem takiego upokorzenia jak w overwatch. Czuję się bezsilny bezradny, jako zwykła farma dla każdego. Każdy dzień wygląda tak samo. 9/10 bitew przegranych expresowo ( i to jest optymistyczny scenariusz), bo zazwyczaj kończy się na samych przegranych.

Nigdy w życiu w żadnej grze nie odczułem tak skrajnie negatywnych emocji jak tutaj.
W ogóle w życiu nie odczułem tak skrajnych emocji. Była to dla mnie taka nowosć, ze musiałem ochłonąć i przeredagować ten tekst, aby co drugie słowo nie było cenzurowane.

Jedyne co czuję po odpaleniu gry ( to bedzie mocne, przepraszam, lecz nie panuję nad tym w trakcie rozgrywki) to żeby cała firma blizard umarła na tego obecnego wirusa!!!
To jest chyba autentycznie pierwszy i ostatni wpis na forum blizzarda. Co do samej gry, to sam nie wiem dlaczego jeszcze w to gram… nie potrafię tego zdiagnozować

Edit: I najwazniejsze. Dlaczego co drugi mecz dorzuca mnie do temu “przegranego” i po kliku sekundach kończy się mecz?!