Overwatch battle.net Problem

Zadna gra Blizzarda nie dziala. Moge pobierac gry ale nie w nie grac. Logowanie nie powiodlosiePrzekroczono czas oczekiwania podczaskomunikacjizuslugamiBlizzarda

Witaj.
Zacznij od zastosowania porad opisanych tutaj wraz z tymi w części szczegółowej.

@Netrov: czy problem udało się rozwiązać?

Pozdrawiam


@BlizzardCSEU_PL - aktualne informacje o stanie naszych usług i problemach technicznych!

Świat potrzebuje bohaterów, a sondaż potrzebuje ankieterów:
Overwatch chce Twojego głosu!

Niestety problemu nie udalo sie rozwiazac probowalem wszystkiego z listy. Nawet usunalem i odinstalowalem wszystko co mam z battle.net zwiazane i ponownie wszystko sciagnalem i zainstalowalem i dalej nic

@Netrov: jeśli możesz zalogować się Aplikacji Blizzard, ale nie do poszczególnych gier, to coś blokuje Twoje połączenie z naszymi serwerami uwierzytelniającymi.

W jaki sposób łączysz się z internetem? Czy Twój router ma wbudowaną zaporę, którą możesz tymczasowo wyłączyć?

Sprawdź także swoje pliki Hosts w Windows.

Mam taki sam problem. Nie mogę korzystać z gry zakupionej w sklepie. Nie kupiłem pudełka tylko gotowy do użycia produkt i spodziewam się że będzie działał bez konieczności wykonywania powyższych czynności. Grzecznie proszę o podanie telefonu do kompetentnej osoby, która rozwiąże mój problem i uruchomi grę. Mam nowy spełniający wszystkie wymagania systemowe komputer i nie zamierzam nic przy nim grzebać z powodu niedziałające poprawnie gry. Po zakupie w sklepie system wymusza na mnie kolejne zakupienie gry a na opakowaniu jest napisane że otrzymuję: Overwatch oraz: 5 skrzynek, 10 skórek i dodatkową zawartość. Wasze porady nic nie wnoszą do sprawy i dalej gra za którą zapłaciłem nie działa.

Czy aktywowałeś grę za pomocą klucza na swoim koncie battlenet? Jeśli nie, to możesz to zrobić tutaj.
Kontakt bezpośrednio z Działem Pomocy znajdziesz tutaj.

@Tonick220: Twoje konto Blizzard nie zawiera w tej chwili pełnej licencji Overwatch, więc kod z pudełka nie został jeszcze aktywowany.

Wejdź na Stronę Zarządzania Kontem idodaj zakupioną grę do konta.

Pozdrawiam