Overwatch po włączeniu od razu się wyłącza

Problem pojawia się wciąż pomimo wykonania wszystkich sugerowanych czynności z działu pomocy technicznej.
Odinstalowałem również wszystkie programy związane z Razer (pomimo że wcześniej gra działała z tym oprogramowaniem.

Proszę o pomoc z problemem.

ps. nie mogę umieścić odnośników do dysku google z plikami dxdiag i msinfo

Witaj MadMan.

Przykro mi, że Overwatch dalej nie chce się uruchomić, co do linków z plikami to po prostu przy ich wklejaniu użyj opcji Tekst sformatowany i właśnie w miejsce napisu “tekst sformatowany” wstaw link, zostawiając znaki ’ na początku i na końcu linku.

Pozdrawiam.

DxDiag https://drive.google.com/file/d/1d2sF5A1h7SQPnmol_pkO9Gcs-R0mcXuM/view

Msinfo https://drive.google.com/file/d/1HlJnllp18xXk1pJqfF11UH_uRLRYiy4p/view

Dzięki za podesłanie plików, z tego, co jednak widzę w systemie dalej są pozostałości po oprogramowaniu Razer. Będziemy więc musieli całkowicie przeinstalować to oprogramowanie, aby to zrobić wykonaj te kroki:

  1. Kliknij prawym klawiszem na Windowsowy przycisk start i wybierz “Aplikacje i Funkcje”

  2. Na liście, która się pojawi, znajdź wszystko, co związane z Razer ( Synapse, Chroma, SDK etc) i odinstaluj to oprogramowanie.

  3. Po odinstalowaniu spróbuj uruchomić grę, jeśli dalej nie będzie działać, skasuj te 3 pliki (ważne jest to, aby skasować tylko te pliki i nic innego)

C:\Windows\System32\RzChromaSDK64.dll

C:\Windows\SysWOW64\RzChromaSDK.dll

C:\Windows\SysWOW64\RzAPIChromaSDK.dll

Jeśli gra będzie teraz działać, możesz zrestartować komputer i spróbować zainstalować najnowszą wersję oprogramowania Razer z tej strony:

Pozdrawiam.

Hmm, to bardzo dziwne, że były jakieś pozostałości, gdyż usuwałem te pliki ręcznie, a później jeszcze dla pewności przeszukałem i usunąłem resztki z rejestru itd. programem Total uninstall :thinking:

W każdym razie teraz też nic nie znalazłem, ale zainstalowałem najnowszą wersję Razer Synapse oraz Cortex. Co ciekawe gra się uruchomiła, więc dziękuję za rozwiązanie.

Zastanawia mnie jednak fakt, co spowodowało, że gra ruszyła… :thinking:

W Razer Cortex jest opcja “boost” przed odpaleniem gry, która wyłącza niektóre procesy i usługi. Wydaje mi się, że po prostu wyłącza on jakiś proces, który nie został wyłączony przy mojej ręcznej próbie czystego startu systemu, dlatego wcześniej nie dało to żadnego efektu.

No nic, mam to co chciałem - gra działa, mycha świeci więc…jeszcze raz dzięki za pomoc :wink: