Pogaducha o Echo

Co o niej sądzicie? czy jest OP, potrzebuje nerfa, buffa?
Jaki będzie jej styl gry na live?
ja tam obecnie myśle że jest dosyć chaotyczna a styl gry to bardziej będzie taki w stylu sombry.

Zagrałem nią raz wydaje się mocna.

Cóz nie jest, Nazwa kodowa Anubisem na którego czeka większa cześć społeczności także mówiąc prosto ani nie zrobiła na mnie wrażenia i szczerze taktuje ja jak powietrze mogło by jej równie dobrze nie być można ja określić postacią bez echa i to jest fakt, mam tak nieodparte wrażenie ze została zrobiona i dodana bardzo na siłę żeby po prostu wypełnić luke.

Czy oni nie testują tych postaci przed wjazdem na PTR? Muszą testować. Zatem, jakim ch@#@! taka postać opuszcza fazę zamkniętych testów? Niedorzeczny bohater. Niedorzecznie wysoki dmg. Niedorzeczna mobilność. I ulti, które w zasadzie… jest dowolnym ultem.

Od tego jest właśnie PTR XD

Przeczytaj jeszcze raz co napisałem.

Ty jesteś niedorzeczny od tego jest ptr do testowania przez społeczność. Mi się podoba. Tylko ulta znerfić, czasy umiejetności zwiększyć i git majonez. Ale jak było 3-2-1 na live zmiany to cicho siedziałeś i tobie nie przeszkadzało. To kwestia balansu tylko

Fun fakt, juz dostała dwa nerfy, jeden dotyczył ulta a drugi latania - tak była za mocna nadal jest moim zdaniem XD

Potrafisz dyskutować bez inwektyw? Na PTR trafiła totalnie niezbalansowana postać, tak jakby nią nikt wcześniej nie rozegrał porządnego meczu. Poprawki będą wymagały kolejnej iteracji balansu (czyli zapowiadamy postać i wrzucamy ją po miesiącu), zanim trafi na produkcję, albo – co gorsza – trafi na produkcję po minimalnych zmianach.

Totalnie niezbalansowana. Słyszałem, że niby doom jest totalnie niezbalansowany i do tego na live serwie! Sigma był niby op i go znerfili mocno ale tak się nie unosiłeś.

Większość ludzi nie gra na ptr, więc nawet nie zauważą kolejnej iteracji balansu jak to ująłeś.