Poszukiwana osoba, która lubi grać healerami

Witam. :slight_smile:
Ja i mój znajomy poszukujemy osoby, która chciałaby pograć trochę QP i przy okazji lubi grać healerami i nie sprawia jej kłopotu to, że kolejny już mecz musi grać tymże healerem.
Wymagania:
-Nie obchodzi nas to w jakiej randze grasz dopóki grasz drużynowo.
-Nie możesz być toksyczny. Gramy głównie 4fun, oczywiście zdarzy nam się zdenerwować bo ktoś z enemy teamu ciągle nas zabija, ale nikogo nie wyzywamy i nie plujemy na siebie nawzajem jadem.
-Jeśli jesteś OTP Mercy to jesteś 2 razy bardziej mile widziany.
-Jeśli się wstydzisz to voice chat nie jest wymagany. Jeśli jednak chcesz z nami pogadać to możemy zrobić to przez grę lub przez discorda.
-Nie obchodzi nas Twój wiek. Z doświadczenia wiem, że czasami 100 razy przyjemniej gra się z trzynastolatkami niż z osobami starszymi.

O nas:
-Ja gram teraz tylko i wyłącznie Hanzo, mój znajomy lubi grać McCree, DoomFistem, Sombrą, Genjim, Aną, Reinem i czasami Moirą.
-Nigdy nie jesteśmy toksyczni; szczególnie w stosunku do osoby, która gra z nami w grupie.
-Staramy się wspierać siebie nawzajem.

Jeśli ktoś jest zainteresowany to wiadomo: Shafot#2281 lub niech zostawi swój b-tag w odpowiedzi na post.

2 polubienia

Wysłałam zapro na b.necie :relaxed:

Ja bardzo chętnie zagram :slight_smile: wysłałam prośbę na battlenet

Cześć,

Chętnie zagram z wami.
Tak w zasadzie to gram wyłącznie supportami (chyba, że już są zajęci to biorę jakiegoś tanka).
Przebywam głównie wieczorami jak potomek już uśnie - niestety wiąże się to z brakiem używania voice chatu, żeby nie hałasować (gram na słuchawkach więc mogę słuchać).
Poniżej zostawiam swój namiar Oraf#21285

Od napisania postu minęły już dwa miesiące, ale jeśli nadal jest aktualny, to jestem chętny ;>
Z healerów najbardziej lubię właśnie Łaskę
Zostawiam swój battletag RudyP#21316

Hej ja majnuje mercy i jak chcesz możemy razem pograć
HokagePucia#2181

Cześć, zapraszam na nasz Discord GetSkill. Znajdziecie tu wielu kolegów do wspólnej gry :slight_smile:
discord.getskill.pl