Potrzebny bugfix?

kilka z bugów można zobaczyć na filmiku h ttps://www.youtube.com/watch?v=JYJeRUp14Qw

inne jakie mi sie udało odszukać

  1. hak świni nie działa jak powinien np:
  • przyciągnięta orisa która stała na wprost, została przyciągnięta na lewo od świni
  • fara trafiona hakiem nie przyciąga sie do świni, a jedynie opada
  • niekiedy wcale nie przyciąga przeciwników, hak łapie przeciwniki “wisi w powietrzu” a następnie znika
  1. ult świni został odbity przez genjiego, który był na jego plecach
  2. wieżyczki symmetry i kulka moiry wpadają pod tekstury I NADAL BIJĄ pod teksturami
  3. mam ostre wrażenie że matchmaking nie działa jak powinien, (na podstawie pochwał) mecze są rozstrzelone, po jednej stronie team z srebrymi portretami, po drugiej zaś <100lvl
  4. niektóre postacie mają podejrzanie wysokie obrażenia
  • torbiorn który zdjął jednym strzałem 400 hp?
  1. smuga która cofa sie o metr przy blinkaniu- to można zobaczyć na filmiku
  2. z moich propozycji: co do ukrywaniu profili, popieram pomysł ale uważam że należy go zmienić- ukryć rankę, celność itp, ale zostawić czas na 5 najbardziej grywalnych postaciach, ułatwi to skompletowanie teamu na meczach, zwłaszcza rankedowych
  3. jeden z znajomych ma zepsutą opcję dawania pochwał, opcja nie działa po zakończeniu meczu (kiedy leci potg, lub są karty) zaczyna działać kiedy juz jest ładowanie do następnego meczu, spamowanie klawiszem nie działa
  4. przydałby sie licznik w profilu ile juz sie pochwał dostało (i otrzymane obrażenia na tankach jako statystyka ale to chyba juz utopia :smiley: )

jak coś sobie przypomne lub napotkam kolejny bug to o nim napiszę.

edit

h ttps://zapodaj.net/fcc354cb67c11.jpg.html

polecam obczaić tego screena- i prosiłabym o wypowiedzenie sie kogoś z “niebieskich” na temat bugów

1 polubienie

Zgadzam się z tobą tutaj z tymi komentarzami Ciekawe czy to Zmienią

Widać na screenie twój ping: 130.
Nie dziwię się, że masz tego typu błędy przy tak słabym połączeniu.

opóźnienie było dosłownie na 2-3 sekundy takie, gdyż robiłam screena, a na ekranie działo sie duzo rzeczy, gdy odsunełam sie od zbugowanych wieżyczek ping wrócił do 70, wiec na to winy proszę nie zwalać

pozatym prócz mnie w meczy każdy mój teammate marudziła akurat na te wieżyczki pod teksturami wiec to też nie jest wina pingu

1 polubienie

Ok, co do wieżyczek to przyznam ci rację. Ale zauważ, że ta aktualizacja była bardzo niedawno i Blizz ich jeszcze nie wyłapał.
I programy robiące screeny nie używają internetu (poza SHU i Gyazo).

Co do tych błędów:
2. Obstawiam, że tylko u ciebie. Błąd spowodowany internetem rzekomej świni. To niemożliwe, by gra sobie od tak uznała, by odbić sobie super-zdolność.
3. Symmetry to tak, błąd po aktualizacji. Moiry nie widziałem, nawet jeśli, to od razu powinna się odbić. Jeśli nie, to błąd z połączeniem tekstur/kolizji. Zgłoś gdzie taki błąd jest, to raczej ważne.
4. W rankedach losuje po rankingu. Na niższych rangach niestety niezbyt fajne, na wyższych normalne.
5. Jakie? Niektóre powinny.
Nie, w tym samym momencie ktoś inny w ciebie strzelił, Torb sam nie strzeliłby tyle.
6. Mi się nie zdarza (dzisiaj grałem z 12 meczy w Deathmatchu tylko nią i nie zauważyłem).
7. Akurat mi też się nie podoba automatyczne ukrycie tego. Musiałem tłumaczyć jak to zmienić już paru osobom. W ogóle trudniej teraz zobaczyć, czy ktoś w drużynie nie gra np. Widowmaker mając na niej dwie godziny.
Powinno być tak, że automatycznie jest publiczny, ale można zmienić na prywatny + po kliknięciu klawisza P w menu pokazuje 5 najczęściej granych postaci, tak jak wcześniej.
8. No spamowanie klawiszem może być przyczyną błędu…
Ja tego nie mam, nie słyszałem o tym.
9. Wtedy to byłoby trochę nienaturalne. Wiesz, to ma być ocena gry fair, a nie wyścig.

dlatego ze ich nie wyłapał, dlatego o nich pisze, chciałam ich o tym poinformować w nadziei ze ktoś to czyta…

  1. nie tylko ja mam błędy z hakiem świni, więcej niż jedna osoba ma problemy z netem?
  2. a żebym to ja pamiętała która to mapa była, pamiętam jedynie ze to schody były i zamiast sie odbić od tych schodów to kulka bijąca wleciała pod nie
  3. to przemilcze bo mysle ze rankedy na rangach poniżej diamenta to dowcip, począwszy od matchmakingu skończywszy na punktacji
  4. nikt inny sie strzelał w 1 na 1 gdzie nikogo nie było -,-
  5. moze tobie, innym tak, obczaj filmik
    7.true
  6. z początku nie robił nic, okienko sie nie okazywało i tak, spamował też nic… ta funkcja u niego działa dopiero po meczu w menu głownym
  7. licznik w sumie jest trzeba wiedzieć gdzie- wtedy o tym nie wiediałam

dlaczego kazdy próbuje mi uświadomić ze to wina lagów kiedy wiem ze tak nie jest -,-

1 polubienie

Witam.
Forum ogólne jest średnio dobrym pomysłem aby zamieszczać zgłoszenia o błędach gry. Właściwym miejscem jest oficjalne forum zgłaszania błędów i tam powinny znaleźć się te wpisy.
Natomiast jeśli problemem jest język angielski, to proponuje umieścić wpis w pomocy technicznej skąd zostanie przesłany dalej.

1 polubienie

żebym to ja wczesniej wiedziała że istnieje coś takiego jak “oficjalne forum zgłaszania błedów” … -,-

no ale dzięki

edit-szkoda żę jest po ingliszu

1 polubienie

zgadzam się jeśli chodzi o punkty rankingowe to jest totalny bezsens Od brązu do golda Ale wyżej już jest lepiej zrobione

Hmm też mam podobny problem a neta mam dobrego znam sytuację gdy wieprzu mnie przyciągał za ściany czy jak byłem za schodami lub pod nimi, więc to nie wina internetu i nie próbuj odpisywać głupio.

1 polubienie

Nie, nie masz dobrego internetu. Przecież w swoim spam-temacie sam się do tego przyznałeś, mówiąc że gra sama z siebie cię wywala (przerwy w działaniu internetu). Na screenie twórczyni tematu widać jej ping. Także nie wiem, co próbujecie udowodnić.

Owszem, kilka błędów jest ale Blizzard je od razu naprawia (błąd z teleportacją Smugi już chyba naprawiony, to samo z wieżyczkami Symmetry). Reszta jest po prostu wynikiem słabego internetu.

dlaczego kazdy próbuje mi uświadomić ze to wina lagów kiedy wiem ze tak nie jest

Bo tak jest.

Dobra, nie przyznałem się do tego że mam kitowy net i co sobie znowu ubzdurałeś geniuszu już Ci kilka osób mówiła tak więc ogarnij się już