Praca nad narzędziami i silnikiem Overwatch

Praca nad narzędziami i silnikiem Overwatch

Ponad 2,7 miliona linijek kodu wchodzi w skład narzędzi obsługujących Overwatch. Architekci pracujący nad silnikiem i narzędziami gry są strażnikami tego niezwykłego dziedzictwa.

Wyświetl cały artykuł

Mam nadzieję ,że zamiast nad wybuchową grafiką (w sensie karta graficzna będzie osiągaćz ponad 100stopni na ustawieniach low) popracujecie nad serwerami i balansem postaci. Z premiery overwatch2 mogę tylko tyle powiedzieć zbyt przereklamowana Wzmocnione umiejętności z waszej premiery wskazują na łatwe zwycięstwa w misjach np. mei co zamraża z ponad 5 przeciwników na raz. Radzę wam pomyśleć nad tym czy dodanie lvl postaci będzie na pewno dobrym pomysłem bo na premierze to widziałem. Chodzi o to,że postacie będzie można wzmacniać? Najbardziej zwracajcie uwagę na grafikę ja nie potrzebuję cieni więc radzę opcję wyłączenia tego oraz po co dodawać jakieś mega efekty oświetlenia? Nie chcę żeby gra była totalnie zbugowana :ant: :ant: :ant: :ant: przez grafikę i efekty jak w mega filmie akcji jak np. “sprawiedliwość ulicy” lub “w stronę słońca”. Niech gra odpali się nawet na słabych kompach co mają kartę graficzną mającą ledwo 2gb albo procesor co ma może 2rdzenie ale za to 3Ghz. I mam nadzieję, że nie będzie jakiegoś abonamentu dla graczy pc. Jeszcze jedno zachowacie ten system najlepszych zagrań meczu? :smiley: Pozdrawiam i mam nadzieję na dobrą grę a nie przere

Warto by jeszcze wspomnieć co składa się na te miliony linijek, bo widząc optymalizację tej gry to pewnie jest if na ifie

Ten kod wygląda tak:




















I cyk, już 20 linijek
1 polubienie