Problem z chatem głosowym

Cześć wszystkim! Napotkałem problem, jakim jest niedziałający chat głosowy.
Voice Chat zdziała w porządku jedynie podczas wybierania postaci i pod koniec meczu gdy wyświetlany jest wynik. Nie wiem w czym tkwi problem, starałem się rozwiązać go na wiele sposobów z pomocą poradników na YouTube jednakże nic nie zadziałało.
Wątpię aby było to wyciszenie spowodowane nieprawidłowym zachowaniem, ponieważ w ciągu ostatniego sezonu nie grałem za wiele, oraz nie jestem toksyczny, zwłaszcza na kanale głosowym. Gdybym był wyciszony z powodu nieprawidłowego zachowania mikrofon raczej nie działałby non-stop, a nie tak jak w tym przypadku, z wyjątkiem ekranu końcowego oraz ekranu wybierania bohatera.
Prosiłbym o porady zarówno od społeczności, oraz jeśli to możliwe od moderatorów, staram się wbić Diament w tym sezonie, a brak komunikacji z sojusznikami czy też zatrzymywanie się na kilka dobrych sekund aby napisać wiadomość naprawdę utrudnia rozgrywkę.
Z góry dziękuję za pomoc.

Cześć,
Próbowałeś porad z tego artykułu pomocy?
Sprawdź również w Windowsie jakie masz domyślne urządzenie oraz czy inne aplikacje pracujące w tle nie przejmuja kontroli nad mikrofonem.

Hej,
Sprawdzałem zarówno domyślne urządzenie oraz czy obecność innych aplikacji nie komplikuje korzystania z mikrofonu. Skorzystałem także z porad zawartych w artykule, niestety nic nie zadziałało.
Tak czy siak dziękuję za próbę pomocy.