Problemy z łączeniem

Witam! :smiley:
Może też się spotkaliście z takim problemem, że w trakcie gry rankingowej wywala kogoś, bądź co gorsza was z gry. Co prawda w trakcie trwania meczu, jest jeszcze szansa na powrót, ale gorzej jest w przypadku, kiedy dopiero zaczyna się mecz. :frowning:

Dzisiaj miałem bardzo przykrą (dla mnie) sytuacje. Po graniu rankedów przez dwie godziny, udało mi się zdobyć platynę. Odpaliłem kolejny mecz. Zawsze przed wyborem bohaterów pokazują się najpierw tabelki z dwiema drużynami.
Mój problem był taki, że gra nie chciała załadować mi gry, przez co widziałem tylko tę tabelę. Wywaliło mnie z gry za AFK i straciłem 50 pkt z tego powodu.
Wiem, że na odzyskanie punktów nie mam co liczyć, ale coś powinno się z tym zrobić. Dlaczego z powodu błędów gry mamy tracić punkty? Rozumiem, gdyby ktoś celowo był AFK i go wywaliło z meczu, ale za błędy gry nie powinno zabierać :confused:

Co wy o tym sądzicie?
Zapraszam do dyskusji! :slight_smile:

1 polubienie

system który stworzył blizzard jest ułomny, i nie potrafi rozpoznawac czy ktoś wyszedł z meczu bo coś na łączu ty-> serwer sie stało czy moze sie zdenerwowałes i wyrzuciłes kompa przez okno.

tak moim zdaniem nie powinno być, ale żyjemy w rzeczywistości, w której musimy sie z tym faktem pogodzić…

i chociaż mozesz mieć stabilne 60 pingu w takim hotsie, csie czy candy crashu, to nie świadczy o tym, że również mozesz mieć stabilny ping i połączenie w overwatchu.

chociaż ja usilnie twierdze ze jak wystęują takie błędy, nie jest to moja wina, to tutejszy MVP próbuje mi i tak wmówić ze to kwestia mojego dostawcy, a ja jakoś nie wierze w teorię spiskową jakoby oragne miało mi dostarczac 60pingu w hotsie i urywające sie połączenie w overatchu…

wyrzucenie z meczu jest problemem częstym i również czesto poruszanym przez społeczność, chyba na razie nie mamy co liczyć na usprawnienie tej mechaniki.

system nie rozróżnia gdy wywali kogoś za afk lub za chwilowe osłabienie neta dlatego wszyscy są traktowani równo, z resztą wszystkim się ostatnio wolniej ładuje, ja i moja ekipa czekamy na załadowanie minimum 10 sekund dłużej niż kiedyś

już udowodnili że tego typu problemy nie są winą dostawców internetu bo u wszystkich niezależnie od tego występują problemy z połączeniem

2 polubienia

ja to tu tylko zostawie

to ja juz nie wiem jak to interpretować XD wszytko w tym temacie

Właśnie tak:
tylko, że to “ja” -> “serwer” z reguły wygląda “ja” >“coś tam”>“coś tam”…“coś tam”> i dopiero> “serwer” - na każdym “coś tam” może wystąpić problem, więc wniosek wcale się tak sam nie nasuwa

to w końcu jest to wina mojego dostawcy i on mi daje stabilny pong w hotsie, i lagi w ov, czy nie ? XDD

Wszystko zależy gdzie i czy następuje wzrost czasu odpowiedzi i ewentualne utraty pakietów. Pomijam fakt że zewnętrzny program nie zawsze jest w stanie wszystko wykryć. Są to tylko narzędzia które mogą nas jedynie przybliżyć do znalezienia problemu.

doskonale… to ja ide pisać wiersze dalej w innym temacie :smiley:

1 polubienie

Cóż niestety nie mogę Ci dać odpowiedzi na którą czekasz.
Dodam jeszcze z autopsji: poprzednio czyli jakiś rok temu miałem internet światłowodowy od pewnego dostawcy i jak wielu sądzi światłowód nie jest wyznacznikiem niezawodności w działaniu. Zdarzało się, że ping wzstarał nie tylko w Overwatch ale np. Diablo 3 i innych grach nie od Blizzarda. Były również gry z którymi nigdy problemu nie było.
Od roku mam internet z kablówki i wszelkie problemy się skończyły. Ping stały, brak rozłączeń.

a ja z doswiadczenia ci powiem, że 90% problemów jakie mam w ov przechodzi samo po krótszym czy dłuższym czasie… raczej dłuższym…

i szukam rymu do ochota

edit znalazłam, teraz rym do mają