Problemy z połączeniem

Przed chwilą odkryłem, że nie mogę się połączyć do gry. Chwilę po włączeniu pokazuje mi się, że zerwano kontakt z połączeniem. Kilkukrotne wpisywanie swojego e-maila i hasła, by przywrócić kontakt z serwerem nie pomaga. Czy ktoś może mi tu pomóc?

na razie spróbuj tego

Ja sie na tym kompletnie nie znam, podejrzewam że nie długo wkroczu tu MVP i ci bardziej pomoże.
Podejrzewam ze będą ci kazali robić testy, Test WinMTR , ale skoro nawet nie możesz sie połączyć to moze być problem…

jak grasz na laptopie do podłącz sie kablem bezpośrednio pod ruter i sprawdź może jeszcze czy masz aktualne sterowniki

Pobrałem aktualizację do komputera, ale to nie zadziałało. Co dalej?

a wczesniej ovu ci śmigał, czy to pierwszy raz kiedy próbujesz odpalić gre na swoim kompie ? :slight_smile:

Akurat wcześniej gra działała.

hmm… szczerze to błądzę troche po omacku, bo moja wiedza na tematy techniczne nie jest duża, zawsze pomagał mi MVP Raxr, ale coś go nie ma :frowning:

wiem też że OV sie z antywirusami nie lubi, jak masz to odinstaluj na chwile zobacz cy coś to dało…
Możesz spróbowac tez włączyć logownaie pomocnicze, moze coś da…

ale tak skoro mówisz ze gra ci sie odpala, ale potem dostaje zaciny to mi to też brzmi troche jak by nie miała zasobów by sie rozkręcic. sprobisz przeczyścić swojego kompa programem CCleaner program ten troche przeczyści ci kompa, moze troche zyzkasz wolnego ramu, kóry być może jest obciążony (albo totalnie myśle nie w tą stronę :smiley: )

Mi keidyś na poprawę poroblemów z lagami polecali też zrobić defragmentacje dysku, i przeskanowanie go ale jakoś mi to nie pomoglo… hmmm

weź na start odpal battleneta, i wejdź w opcje gry ov, i kliknij na "wyzeruj opcje w grze dla Overwatch.

też czasem usunięcie cache i pliki battlenet . pomaga na lagi, ale ty to masz totalny problem z logowaniem a tego nie wiem jak ugryźć…

możliwe ze któraś z porad ci pomoże, jak nie to ja juz chyba nic nie wymyślę :stuck_out_tongue: musisz poczekać na MVP, to zadanie mnie przerasta przepraszam :smiley: jak ci zależy na czasie, napisz bezpośrednio do supportu.

przeszukałam jeszcze forum, szukając odpowiedzi w innym temacie,

i zasadniczo jeden z pracowników blizza pisze tylko by

a jak nie zadziała to pisać do supportu

więc zasadniczo to nie wymyślił on nic więcej niż ja :smiley: