Problemy z wieszaniem się gry

Witam. Ogólnie jest to tak: przy włączaniu gry odpalała się aplikacja, normalnie szukanie serwera, jednak w pewnym momencie następuje zawieszenie. Myślę ‘zdarza’ się i grzecznie czekam, ale nic. No to próbuję. Drugi, trzeci raz. Używam ‘skanuj i napraw’. Pokazuje mi się przycisk aktualizacji. Klikam. 5 sekund pustego paska ładowania i potem jest już przycisk ‘graj’. No to klikam. I tak w koło Macieju, czasem uda się wejść do menu po czym gra ścina się w opcjach czy czymś. Szukałam czegokolwiek na oficjalnej stronie pomocy Blizzarda, wykonałam chyba każdą sugerowaną czynność krok po kroku, pisałam też do supportu (bez odzewu). Inne gry na komputerze normalnie działają, aplikacje nie wykrywają żadnych problemów, tak samo skan systemu. Trzy razy odinstalowałam i zainstalowałam Overtwatcha, dwa razy też Battle.Neta. O wyłączaniu i włączaniu komputera nie wspomnę, bo zrobiłam to dzisiaj tyle razy, że nie zliczę. Odinstalowałam i pousuwałam wszystko, co mogło być szkodliwe czy niepotrzebne (nawet jeśli żaden skan na to nie wskazywał) i dalej nic. Tak mi upłynęło 5 ostatnich godzin. Skończyło się to tak, że mam serdecznie dosyć i odinstalowałam obie aplikacje i planuję je zainstalować spowrotem jak pojawi się informacja o jakimś patchu czy aktualizacji. Myślicie, że to coś da, czy czeka mnie reset komputera i powinnam zapisywać hasła? Bo serio, innych opcji już naprawdę nie widzę.

Przykro nam słyszeć o tych problemach :frowning: Prosimy zacząć od wypróbowania wskazówek dostępnych tutaj:

Łącznie z sekcją Zaawansowane Rozwiązania! :stuck_out_tongue:

Jeżeli to nie pomoże - prosimy o bezpośredni kontakt z nami. Pomoże też załączenie od razu do swojej sprawy plików diagnostycznych z Twojego PC.

Jesteśmy pewni, że uda nam się coś tutaj zaradzić! :slight_smile:

Jak nadmieniałam w poście powyżej, próbowałam zastosować już każde z podanych rozwiązań. Dzisiaj, po całonocnym odinstalowaniu gry i zainstalowaniu ponownie po południu udało mi się zagrać dwie rozgrywki po czym wyłączyłam grę i to był mój błąd, bo teraz znowu nie działa.