Pytanie do supportu odnośnie wyszukiwanie gier

Pytanie z prośbą o naprawa
Dlaczego grając ze znajomym ( ja ok. 310lvl on 200lvl) trafiamy na ludzi którzy dopiero wchodzą do gry czy ten system lewelowy jest dla pokazu" czy do selekcjonowania gier trafiłem właśnie na 4 wspólgraczy o lvl nie przekraczających 30 o co chodzi psuje to grę i event przy okazji bo jest przecena i nowi ( jeszcze gówno gracze) są selekcjonowani do meczu ze mną gdzie staram sie coś robić a taki junkrat 13 lvl chodzi za mną i gdy kogoś zabijam wyrzuca go minom za zero zdrowia i typ ucieka o co chodzi tacy ludzie nie powinni być chyba dobierani do meczu ze mną proszę e ewentualą poprawę lisy osób z którymi moge grać
o rankedach to nie chce wspominać bo przez miesiąc wole nie podchodzić bo 25 lvl dostaną golda po 10 bo jest to idiotycznie łatwe potem kolejne rankedy i brąz bo system jest doszczędnie zrąbany przy pierwszej randze jaką otrzymujemy

Witaj.
A to nie jest tak, że ludzie “którzy dopiero wchodzą do gry” nie są w drużynie z osobami o wysokim levelu?

Ja mam ponad 1300 lol i gram niekiedy z ludźmi poniżej 20 xD

Nie wiem jak to działa bo nie siedzę w blizzardzie ale jeżeli team 23 23 i 57 lvl to wysokie lvl to masz racje
Ale jak dla mnie to nie powinno mieć miejsca

Nowe konto moze miec lvl rankigowany lub ukryte mmr na waszym poziomie. Tak wiec poziom konta ma male znaczenie i nie ma w tym nic dziwnego. Wazniejsza jest umiejetnosc gracza niz czas spedzony w grze

1 polubienie

jest to mniej wiecej tak jak pisze wdowa…

ACZKOLWIEK nie znam do końca systemu w Overwatchu, ale wytłumacze o co mi chodzi na przykładzie HoTS’a

W Hotsie jest tak ze nowy gracz z 1lvl (lub raczej bez poziomu) ma mr na poziomie ZŁOTA, wiec wchodząc do gry MOŻE mu dobrac taki mecz (nawet na qp) gdzie gracze nie będą mieli poziomu 0 tylko jakiś wyższy i rangę złoto…
w efekcie nowy totalnie zielony gracz nie wie co sie odjaniepala na ekranie i ginie cały czas

Czasami mam wrażenie ze tak samo to działa w OV.
owszem są chwile kiedy niski lvl (smerf nie smerf nie wnikam) dobrze sobie rardzi, i ja mam z nim problem, bo mnie zabija… Ale znacznie częsciej jest tak że jednak osoba z niskim lvl średnio wie jak sie pozycjonować, niedokońca łapie system kontr i dziwi sie czemu małpa zabija go jak jest wdową i inne tego typu pierdołki

Uwierz mi kolego, mi to też nie leży, nie sprawia mi satysfakcji klepanie kogoś kto nawet do końca nie wie jak się pozycjonować albo gdzie są apteczki, A RÓWNIEŻ MI SIE TO ZDARZA, to nie dotyczy tylko Ciebie

h ttps://zapodaj.net/84e10a220dffe.jpg.html

h ttps://zapodaj.net/e0b5c67c18939.jpg.html

h ttps://zapodaj.net/9f4d28a700f17.jpg.html

o patrz kolego! jaki niesprawiedliwy matchmaking!

h ttps://cdn.discordapp.com/attachments/500014281203646485/523195303847919617/ScreenShot_18-08-12_15-48-17-000.jpg