Pytanie dotyczące rywalizacji

Dzień dobry, dziś stało się coś o co chciałem zapytać mianowicie grając rankeda wszystko szło po naszej myśli w sensie że zdecydowanie wygrywaliśmy. Nagle wystąpiły problemy z siecią u mnie i wyrzuciło mnie z rozgrywki na dosłownie 40 sekund. Jak się okazało przeciwnicy zdążyli skończyć i odnieść zwycięstwo. Po sprawdzeniu profilu zauważyłem, że jestem stratny 50 punktów i 1 poziom pochwał. I tutaj nasuwa się moje pytanie jaki jest sens w tym ze ze skutków niezależnych ode mnie, (problemy z siecią wystąpiły przez dostawce internetu) ja muszę ponosić karę i brać odpowiedzialność za to co dzieje się u mojego internetodawcy? Rozumiem ze jakbym opuścił grę intencjonalnie jest to jak najbardziej w porządku ze odbiera mi więcej punktów niż za zwykłą porażkę. Ale nie mogę zrozumieć dlaczego dzieję się dokładnie to samo nie z mojej przyczyny, muszę przyznać, że zaistniała sytuacja bardzo zniechęca do grania w Overwatch i zapewne nie jestem jedynym poszkodowanym przez aktualny system.

Witaj.
W pełni rozumiem Twoje rozgoryczenie ale w jaki sposób według Ciebie serwer miałby wiedzieć czy wina leży po Twojej stronie, dostawcy czy też łącz pośrednich?
Między innymi dlatego kara jest za opuszczenie meczu bez względu na powód. Jak dotąd zasada ta jest niezmienna we wszystkich grach Blizzarda.

no to nie ma sensu, ale system (jak każdy inny) jest ułomny i nie potrafi odróżnić czy opuściłeś mecz specjalnie czy nie…

podobnie jest z reportami, podejrzewam ze tylko te najcięższe reporty (oskarżenia o oszustwa może… ? ) nie są sprawdzane przez “maszynkę”

przeskroluj sobie forum i zobacz ile ludzi płakało ze dostało bana za “nic” a duzo osób jak reportuje to nawet nie pisze nic w tych reportach, i co ma zrobić maszynka która widzi coś takiego? :

  1. sabotowanie- nie chciał zmienić sie z symmetry
  2. sabotowanie-
  3. nękanie na czacie-
  4. nękanie na czacie-
  5. oszustwa-
  6. sabotowanie-
  7. nękanie na czacie-
  8. nękanie na czacie- spamował X o leczenie
  9. oszutwa-
  10. sabotowanie- nie chciał zmienić się z symmetry

no ja ci powiem co zrobi system, nie rozważy czy reporty są słuszne czy nie tylko nałoży kare

blizz nie ma tylu ludzi by przeglądać KAŻDY report i KAŻDE wyjście z gry więc wymyślili system, który jest ułomny, nalezy sie z tym pogodzić niestety, bo na jego usprawnienie to raczej liczyć nie można :stuck_out_tongue:

(skoro od 4 miesięcy nie potrafią naprawić jednego buga z tarczą… [ tak będe o tym płakać gdzie sie da! :* ])

O jakiego buga chodzi? Obrót Reinhardta to 180 stopni po puszczeniu tarczy?

ta o tego… puszczasz tarcze na bagiecie/reinie i cie obraca o 180

CHOCIAŻ CHYBA NIE TYLKO NA BAGICEI I REINIE
DZIĘKUJE GRO CHYBA NIE MOGĘ GRAĆ JEDNAK 3 MA POSTACIAMI

czy ja musze zakladać nowy temat do tego czy wystarczy że popłakałam tutaj ?
(tak juz popłakałam na tym-super-oficjalnym-forum-którego-nikt-nie-czyta)