Ranked odjęło mi 60 sr za porażkę

Sam osobiście przeszedłem z silvera do platyny dwukrotnie, na 90% winratio. Bez większego wysiłku. Za pierwszym razem byłem po długiej przerwie i uparłem się, że będę grał hitscanami co mnie uplasowało bardzo nisko. Po paru meczach wróciłem do swojej natywnej roli i było to bajecznie proste.
Za drugim już zrobiłem to na tych hitscanach. I o ile chwile spędziłem nad dostosowywaniem swojego sensitivity to w końcu i to się udało.
I to nawet nie jest ani trochę osiągnięcie, platyna to nadal tak samo niska ranga brąz czy silver. Takie osoby jak sinatraa to by przeszły solo tę grę mając swoich sojuszników tylko za mobilne punkciki.

gdy zaczynałem obecny sezon po 10 meczach klasyfikacyjnych miałem 7 wygranych i… to dziwne dostaje 680, rank brąz ( nie mogę zrozumieć tego jak to jest naliczane ) bo w innym sezonie np. mam 5/5 i dostaje srebro ,ale mniejsza o to to tak nawiasem . teraz mam golda i 2250 więc można , i gdyby nie dc ,crashe oraz toksyczne i debilne teamy, troli oraz smerfy, pewnie grał bym już w platynie . Lecz mimo że gra mi odpowiada ( kiedyś byłem graczem TF 2 ) to wszystko to potrafi bardzo zniechęcić do tej gry a Blizzard ma to w dupie i raczej nic z tym nie zrobi . pozdrawiam

Bo miałeś 7 wygranych na poziomie brązu. Czego tutaj nie rozumiesz. Teraz masz 1968. Ledwo co wbijasz golda i mówisz:

Pewnie, że możesz mieć. Każdy tak mówi. Ale jak gra daje ci brąz, ledwo co wbijasz golda i znowu wracasz do silvera to nie wiem jak chcesz wbić platynkę. Czyli wg twojej logice powinienem być w masterze. Bo to i tamto mi przeszkadza wbicie super rangi :smile:

1 polubienie

wcale nie ledwo skoro dochodzę do 2260 . Tak zgadza się spadam w pkt. nawet blisko już byłem brązu ok 1500 miałem przez chwilę ale to potwierdza to co napisałem wcześniej . ostatecznie sezon skończyłem na 2100 , aha i jeszcze jedno zawsze najwięcej do powiedzenia i lubią się wymądrzać i przechwalać ci co swoje profile mają “prywatny” widocznie się wstydzą co tam zobaczymy hahaha , ja nie mam nic do ukrycia i jest dostępny dla wszystkich więc nie sciemniam przynajmniej tylko pisze samą prawdę . Pozdrawiam

To ogólnie do takich ludzi? czy do mnie to skierowanie :stuck_out_tongue:

ogólnie bo cie nie znam :wink: