Rankedy na goldach i platynach to jakiś żart

Jeśli choćby jedna osoba wyjdzie na początku jakiegoś meczu rankingowego to od razu system kończy mecz. Nie wiem czy twórcy tej jakże świetnej i bez skazy gry przewidzieli że niektórzy wychodzą też podczas meczu… Chciałbym skierować pytanie do twórców : Co miałbym zrobić w momencie kiedy z drużyny wyszły 4 osoby i ja zostałem sam z kolegą ??? Niemożliwym jest aby wygrać 2 vs 6 ale dla blizzarda to już nie przeszkadza… Taka sytuacja jak ta nie zdarzyła się raz czy dwa razy… Sądząc po tym że twórcy nic z tym nie robią śmiem twierdzić że nie wiedzą co się dzieje w ich własnej grze… To jest chore że przez takich ludzi którzy opuszczają mecze niektórzy ludzie muszą cierpieć i przegrywać nie z ich winy… Chciałbym zwrócić uwagę na jeszcze jeden problem jaki mi się przytrafił. Podczas gry w stworzonym teamie jeśli przez połączenie internetowe wyrzuci cię z meczu rankingowego i chciałbyś szybko wrócić to nie masz takiej możliwości ponieważ jest pokazane że jesteś w składzie ale nie ma opcji dołączenia do gry co jest idiotyczne… wiem że blizzard nigdy nic z tym nie zrobi ale za każdym razem kiedy daję tej grze szansę po kilku minutach dostaję od niej w twarz… ale przecież według blizzarda nie ma z tą grą żadnego problemu.

Polecam poprzeglądać forum na ten temat. Pani lilciak powinna wam pomóc jak bedzie się jej chciało podlinkowac tematy ;p Bo mnie skręca jak kolejny raz widzę to samo.

wpisujesz w wyszukiwarkę rzeczy na forum frazę “rankedy” i “balans” i już masz

co my tu mamy…

o tym tematem gardze XD
tu było o rankedach
z tą wypowiedzą sie zgodze
tu wyjaśniam pare rzeczy
to był spoko temat

Mam tylko nadzieje ze linkując nie dubluje czegoś xDD
JEDZIEM DALEJ

tu ktoś o coś marudzi
ale jak widać o zrobienie czegos z boostingiem i smurafmi sie nie doprosili
niektórzy też zauwazyli dziwny balans

ty lol mój wpis został usunięty z tego tematu! to go przekleje tutaj:

witaj w świecie super idealnie dobranych matchmakingów, gdzie albo wygrywasz w 3 minuty, albo przegrywasz w 3 minuty a wyrównany mecz zdarza sie raz na 3 miesiace… wszystko kalkulatored

anyway inni sugerują jak to usprawnić
inni martwią sie o leaverów a ja upaćkałam kalwiature majonezem
tutaj że nie używa sie voice chat…

DOBRA- dalej mi sie nie chce szukać tych tematów…


odpowiadając na posta perwszego:

grać dalej i z podniesioną głową ponieść porażkę nie z twojej winy - tak to oficjalne stanowisko twórców, i nikt tu nie powiedział ze ma to sens, a wręcz przeciwnie, jestem pewna ze w linkowanych przeze mnie tematach ktoś ten temat poruszył.

po 1- system jest ułomny i nie rozpoznaje czy wyzedłeś z meczu bo zadzownił koleś z pizzą, zerwało ci neta bo piorun strzelił w słup, czy moze zragowałeś i przywaliłes kalwiaturą w monitor. wyjście z rankeda = -50 punktów CHYBA że uda ci się W CIĄGU MINUTY dołączyc ponownie. niby mało czasu ale ja raz zdązyłam w tym czasie zresetowac ruter i na spokojnie zrobić siku.

i co masz na mysli pisząc ze nie ma opcji dołaćzenia do gry? w ciągu minuty powinieneś mieć tą opcje. chyba ze przekroczysz tą minutę… no cóż… trudno sie mówi

skoro masz takie problemy z wyrzucaniem cię z meczu, to masz coś z łączem internetowym? ogarnij to moze, bo chociaz serwery są zrobione z sera, to i twój internet moze zawodzić.

tak więc:

usuń cache i pliki battlenet a następnie wykonaj opcję Skanuj i napraw
ogarnij to oraz to oraz przedewszystkim to

<<dla pewności, w związku z moimi “kontrowersyjnymi” wypowiedziami wstawiam TO by nikt przypadkiem mnie nie zedytował :
Klauzula antymoderacyjna: prezentowane w niniejszym poście opinie i oceny mają charakter prywatny i indywidualny, do czego mam niezbywalne prawo. Mając na uwadze powyższe proszę trzymać z daleka „nożyczki”>>

1 polubienie

Zawsze jest -50 nawet po 5 sekundach. Na moim przykladzie. A po za tym dobra robota nieoficjalny MVP. A spojrzałem na pare tematow tam gdzie byly długie kopiuj wklej cytaty i ksiazki pisane. Nikt nie dostał muta albo ukrytego wpisu. A powinno sie posypać. Pewnie nikomu nie chciało sie tego czytac, a tym bardziej zgłaszać.

Spoko i tak nie dostaniesz tego vipa XD

Jezu jak mnie łeb boli po nocy łowienia ryb

a to nie jest tak że jest ostantio jakiś bug który własnie odejmuje te punkty, a zwykle po ponownym dołączeniu kary nie ma ? to nie jest coś związanego z tym?