Reporty za smurfing?

ban to też komplement ?

Kto dostal bana za smurfowanie? Sama piszesz, ze sa bezkarni wiec o co ci chodzi? Dla spolecznosci kazdy nowy gracz, ktory gra jak gold jest smurfem. Co jest śmieszne. Ty tymi pytaniami probujesz chyba trolowac czy co?

A więc podsumujmy. W jednym temacie ludzie płaczą, że za smurfowanie nie ma bana i niech blizzard coś zrobi a w drugim temacie jak już są bany to tez jest źle.

bany w tej grze dostają NIEWINNI LUDZIE

jak ktoś jest oskarżony bez podstawie o smurf, chociaż smurf jest legalny to tego bana dostanie
a jak ktoś smufruje fest na niskich rangach, to go nie złapią

To zobaczymy kiedy on dostanie bana za niby smurfowanie. Niech się zgłosi po banie. Predzej dostanie za toksycznosc co widac juz na załączonym obrazku.

Kto niby jest toksyczny?

Autor :smile: a kto inny.

i tak bardziej rozsmiesza mnie niewinność lilciakowej a ty zawsze musisz dodawać oleju do ognia. Tak, wiem Forum dyskusja bla bla róbta co chceta ale tak jakbys sie mógł stać idk, milszy/a?

Czasem próbuje piany gaśniczej. Czasami dodaje wodę do oleju, a czasem olej do ognia. Ale staram się być milszy. Postaram się bardziej.

Dziękuje </3 (20 znaków)

Hah oflagowali Cię za ten wpis? parodia na tych forach Blizzarda.

Zamiast coś naprawić, to będą zamykać buzie osobom jakie mówią jak jest.

Cholerne corpo gdzie niewygodne tematy są zamiatane pod dywan. Mój temat ze smerfami jakich miałem w planach nagrywać też został “ukryty”. Ale akurat się tego spodziewałem.


Odnośnie tematu, to powiem jedno… Jeśli grasz na tyle dobrze, że oskarżają Cię o smurfing, to pojawia się pewna nieścisłość, bo co w takim razie robisz na tej niższej randze? Prezentujesz lepszy poziom, to idziesz wyżej. Oczywiście nie wiem jakimi postaciami grasz i na ile wpływasz na rozgrywkę, na ile faktycznie wpływasz tak mocno na rozgrywkę, że ta różnica odbija się na całej rywalizacji.

Wiem, że Overwatch w dużej mierze to random, gdzie wiele zależy od tego z jakimi osobami grasz i na ile faktycznie potraficie skomponować drużynę która jakotako się zgrywa. Są osoby jakie grając smerfem sobie wezmą Wdowę i ściągają wszystko i mają z tego ubaw czy gracze Genjim jacy robią sobie wycinkę i przy tym nie potrzebują większego wsparcia, czasem jednak wystarczy robić na tyle przewagę drużynie, żeby mecz łatwo się wygrał.

W każdym razie do mnie jakoś średnio to przemawia. Bo grając lepiej idziesz wyżej i w końcu trafiasz na adekwatny dla siebie poziom gdzie takich oskarżeń być nie powinno.

Ja też nienawidzę graczy jacy wyraźnie prezentują wyższy poziom niż pokazuje to ranga, to stawia domysły, że coś tu jest nie tak, zwłaszcza jak konto jest stosunkowo świeże. Jednak Overwatch jak wspomniałem, dopasowuje nas do takich ludzie, gdzie trafiamy często na mecze jakie przegrywane są już na starcie poprzez kompozycje, kłótnie itd. Więc jak ktoś gra sporadycznie, to faktycznie nawet jak jest dobry, to może mieć pecha. Jednak jak ktoś gra często, to prędzej czy później wyjdzie z tej gównianej rangi o ile faktycznie prezentuje ten wyższy poziom.

Jeśli chodzi o samą weryfikacje raportów, to umówmy się, oni ich nie sprawdzają, ile razy ja wysyłałem w tych raportach wiązanki, wyraźnie kpiłem z nich i ich podejścia do tego jak funkcjonują smerfy i inne rzeczy w tej grze. Sam fakt, że moje konto ma się dobrze świadczy o tym, że oni w ogóle tego nie sprawdzają, tam działają boty i tyle, piszesz argumentację w raporcie to musisz wiedzieć, że tracisz czas, bo bot i tak tego nie przeczyta, dla niego liczą się liczby a nie treść.

Śmiech na sali jeśli chodzi o Blizzarda i tyle. Ja w ten badziew i tak już od dłuższego czasu nie gram, może jak wejdą te role na rywalizacji, to zobaczę jak to będzie funkcjonować w praktyce, bo może w jakimś stopniu naprawi to pewne problemy, ale to i tak kropla w morzu.

nie zdziw się jak twój wpis też oflagują i ukryją, bo robisz teraz to samo co ja XD

od dawna mówiłąm ze system raportowanie i system rankedów kuleje… ale nawet nie chce mi sie przytaczac tematów w których to robiłam… no nic

Tak dla jasności - wpisy zostają oflagowane przez innych graczy a nie przez pracowników Blizzarda.
Reasumując innym graczom nie spodobał się wpis.
Wpis zostaje ukryty automatycznie przy dużej ilości oflagowań.

Jak dla mnie to oczywiste.

Tego nie wiesz. Nie masz wglądu na to kto oflagował dany post, tak samo nie masz pewności czy pod zwykłymi kontami nie wypowiadają się ludzie z community Blizzarda. Ok, bo już tutaj wychodzą teorie spiskowe.
Nie które osoby korzystają z oflagowania wypowiedzi chcąc by CM Blizzarda go dostrzegł i nie w sensie usunięcia wpisu, ale treści jaka właśnie mówi o istotnym problemie który obecnie jest stale ignorowany.

eh spoko zaraz każda moja wypowiedź będzie ukryta za mówienie prawdy i tylko prawdy, chociaz na mojej ręce dolores umbridge wycięła już ładne “nie będę opowiadać kłamstw” ale… who cares

Niby już nie grasz w to ale dalej narzekasz. Problem cb nie dotyczy. Tylko ktos sprobuje porownywac problem gry do zycia to ukatrupie. Te problemy sa znane kazdemu na tym forum. A wy tylko spamicie. To spolecznosc ukrywa “moje tez” wpisy. A nie pracownicy blizza. Jak sa ukryte to i tak mozna je odczytać i nawet to lepiej. Bo ludzie sprawdza za co jest ukryty. Czy za spam, który piszecie kazdej nowej osobie tutaj. Czy niesłusznie.

1 polubienie

Nie będzie tylko za monotematycznosc .