RYWALIZACJA - różnice miedzy 'dobieranie ról' a 'otwarta rywalizacja' - sabotowanie 222

Witam
główna różnica miedzy tymi trybami jest taka że w jednej jest wybór tylko i wyłącznie 222 a w drugim dowolna konfiguracja ról np 600, 303, itp również 222.

Skoro w pierwszym trybie można grać tylko i wyłącznie 222 to tryb drugi otwartej rywalizacji jest po to aby grać każdą inną konfiguracją roli bohaterów oprócz 222 ale nie wyklucza tej opcji stad moje pytanie.

W mojej ocenie jeśli ten gracz tak bardzo chce grać konfiguracje 222 to niech zmieni tryb rywalizacji.
Nie przeszkadza mi to jeśli drużyna jest zgrana (czyt nie koniecznie dobra) w miłej atmosferze wybieramy tych graczy to mogę zagrać 222 od czasu do czasu.
Problem jest w tym że niemal w każdym meczu zawsze jest ktoś kto chce grać 222 i bardzo często okazuje to w niewłaściwy sposób (tu nie mam wątpliwości co do łamania regulaminu za używanie czatu w niewłaściwy sposób).

Pytanie brzmi czy w otwartej rywalizacji jeśli ktoś na umór wybiera postacie tak aby była konfiguracja 222 , po wielokrotnej zmianie roli, ten gracz wraca na start i zmienia role tak aby znowu było 222 to czy takie zachowanie jest niezgodne z regulaminem punktem sabotowanie/trollowanie ?

edit//
Można prosić GM o wrzucenie tego w dział techniczny?
Przy okazji o skomentowanie