Rzadkie Skórki sens ich posiadania

Hej
Mam pytanie jaki jest sens w kolekcjonowaniu żadkich skinów, które teoretycznie są sezonowe i w późniejszym etapie gry nie są już dostępne.

Chodzi mi o mianowicie Sombre (Demon Hunter) skórka jest obecnie do zdobycia za 3 tydzień gry 9 gier w salonie gier, lecz z tego co pamiętam skórka ta była za blizcone 2018.

W takim razie jeżeli szanowny Blizzard rozdaje skórki które są “egzotyczne” jedyne w swoim rodzaju na określony czas to moje pytanie brzmi:

  1. Kiedy będzie możliwość zdobycia bastiona (blizcone 2016), Winoston (blizcone 2017)
  2. Kiedy będzie można kupić ponownie skórki do Genjiego, Tracer, Marcy, Lucio z dywizji
  3. Kiedy zostaną udostępnione wszystkie skórki typu jednorazowych eventów, jak nano cola, walka z rakiem
  4. oraz wszystkie graffiti

Pytam się bo jak dla mnie to jest troche nie fair wobec ludzi ktorzy kupują Ticety lub poświęcają czas by zdobywać rzadkie skiny a tu taki charytatywny blizzard który rozdaje na prawo i lewo, tak było z Dva(policjantka), Genji (Oni)

Jeżeli nasz kochany developer ma tak rozdawać skiny i zaniżać ich rzadkość oraz wartość to może, też za sponsoruje wyjazd reprezentacjom na WC OV .

Rzadkie* Z drugiej strony jeff obiecał tego skina więc o co ci chodzi. Pink mercy byl tylko w celach walki z rakiem piersi. I pewnie kolejny raz zostanie udostępniony w tej samej akcji. Typ ludzi, kupił grę na premierę. Rok, 2lata, 5lat po premierze jest rozdawany za darmo. "To nie fair kupilem grę za pełną cene! Dlaczego gra jest za darmo! Jakby jeff tego nie zrobił to ludzie znowu "nie mozna zaufać jeffowi "A co z Demon Hunter? :) - #5 od: Lilciak-2921

Noo tutaj Blizzard strzała w stopę daje skin który był praktycznie płatny i powinien być nie zdobywany jak ludzie kupili ten bilet

Strzela w stopę? On go obiecał. Skin był dodatkiem do biletu, a nie kupowałeś samego skina. Czego tutaj nie rozumiesz? Co skiny robią z ludzi.

1 polubienie

o podlinkoany mój temat :smiley:

  • tak, prawda jeff obiecałtego skina do zdobycia "później w 2019
  • tak, ten skin był DODATKIEM do blizzconu, jak i kabaret który sie odstawił na panelu z diablo
  • tak, nie powinien on być do zdobycia
  • tak, ten skin nie powinien się w ogóle pojawić, tak samo jak teraz ten ilidan genji i tyrande symmetra. powinni zostać przy starym modelu skinow blizzkonowych
  • tak są szybcy jak woda w klozecie, bo po roku dopiero udostępnili tego skina, a diablo immortal jeszcze nie wyszło XD

ale okej skina dał

a co z innymi rzeczami? jak np potg 2.0 czy to ze corocznie miałabyc dodawana do gry nowa zawartosc kosmetyczna niezwiązana z eventem… (pomijam ze sa np miesiac w plecy jesli chodzi o wydwanie nowych map np…)

Ale ty mnie nie rozumiesz wydajesz dużo pieniędzy na bilet ludzie niektórzy kupili żeby zdobyć skina a okazuje się że można go zdobyć za frajer i jesteś zły bo wydałeś pieniądze dalej nie rozumiesz?

Spinanie się o kilka pikseli, które nie mają żadnej wartości materialnej XD

1 polubienie

WTF, przecież od razu było powiedziane, że ten skin będzie dostępny później. Każdy kto kupił ticket tylko dla skina miał taką wiadomość albo był na tyle głupi że jej nie przeczytał i teraz płacze…

Co zmienia, ze niektórzy kupili bilet by zdobyc skina jak wiedzieli, ze bedzie dostępny później? Potwiedzam makajo. Czyli nabywcy byli na tyle głupi, ze wydali tyle kasy na 1 skina. I do tego nie takiego super. Ich głupia decyzja. Sami sie frajerzyli, i odrazu winią wszystkich. Po ponad roku mozna go zdobyć. Nie płaci się dużo pieniędzy od nowości? Nowa gra? Nowa bluzka? Nowy skin? I teraz wszyscy co kupili bilet rok temu chcą zwrotu bo dopiero teraz skin jest za darmo? A skin to tylko dodatek do biletu? Śmieszą mnie tacy ludzie. Kupilem the evil within 2 za grosze. Na steamie full cena. To nie fair na premierę bylo drożej nje?

No własnie mają wartość bo oni kupi bilet tylko dla skina. Nie wiem w jakim świecie żyjesz. Ile hajsu sie przelewa na skiny. Pink mercy za pomoc z walką z rakiem. A większości to nie obchodzi tylko skin.

1 polubienie