Salon gier- nie mam komu to sie wyżale (znaczy mam ale juz nie chcą mnie słuchać bo mają dość xD)

czekam cały tydzień na jakiś ciekawy tryb a tu co?

  • jeden dzień- tajemniczy 1vs 1
  • kolejny dzień- 1vs 1 z ograncizeniami
  • kolejny-low grav [istnieje ktoś to to lubi?]
  • ctf
  • a teraz ZNOWU tajemniczy 1vs 1

nie ma juz innych trybów?

a tak zapomniałam… tajemniczy xDDDDD

2 polubienia

No jak tam jest pińć trybów to i tak Blizzard dobrze gospodaruje tymi okienkami xD.

Kiedyś to było od groooooma trybów, no ale mądry Blizzard je pousuwał.

no własnie i to mnie wpienia!

ja mam wrażenie ze maszynka losująca tryby, jest wzorowana na kole fortuny, i wygląda tak mniej więcej, tylko jest więcej pojedynków xD :

no… dah fuk >.<

[tak wiem… mistrz painta ja]

1 polubienie

zgadnijmy co dzisiaj w rotacji… hmmm ;>

Nie, serio, dlaczego oni nie udostępnią tych wszystkich bieda-trybów naraz skoro jest ich tak mało?

a pytaj się mnie -,-

1 polubienie

Powiem tak
iks de w te tryby

1 polubienie

Potrzeba je jakoś zmienić lub przywrócić taką opcję co była wcześniej

1 polubienie

szkoda tylko ze blizz tego nie widzi -,-

1 polubienie

A jest coś co Blizzard widzi? Na przykład Doomfista skaczącego przez pół mapy i zabijającego Fare albo Sombre?

ja mysle ze blizzard na dobrą sprawę nie czyta takich rzeczy jak redit i nie wie czego społecznośc chce… nie mówiąc juz o ich własnym forum … nie zależnie od języka XD

Idź spać xd. Czytali w 2016 roku i przez to w grze mamy sprej dla Any “poduszka” i kwestie “Pum” dla Sombry. Ostatnim podobnym “darem” od Blizzca była podmiana kwestii ulta Łaski i całkiem niedawno malutki rework Sombry ale tylko na serwerze testowym.

młoda godzina, czemu miałabym iść spać… zwykle chodze koło 6 rano…


no dobra tak samo było jak się ludze butowali że hanzo ma biały zarost przy jednym skinie i go zmienili po evencie lol

Ale nie wiesz do końca o co mi chodzi

wyobraź sobie tak
jesteś pracownikiem blizza i scrolujesz redita, co widisz?

  • salon gier ssie
  • doomfist jest op
  • bastion jest op
  • bagieta potrzebuej nerfa
  • mercy potrzebuje buffa
  • trzeba coś zrobić z toksycznością
  • nie podoba nam sie zarost w skinie u hanzo
  • przydało by się więcej tanków i leczyków w grze
  • ŁEJT CHWILA MOMENT SZEFIE MAMY ARMAGEDON POTRZEBUJEMY ZMIENIC ZAROST W SKINIE DO HANZO!!! <krzyk, apokalipsa, i ogólny shitstorm w kwaterze głownej blizza>

wiesz teraz o co mi chodzi? :stuck_out_tongue:

Też bym tak chciał ale nie potrafię zasnąć gdy na zewnątrz jest jasno xD

No teraz już wiem. Wydaję mi się że może oni faktycznie mają coś w zanadrzu ale chcą wypuścić wszystko naraz (co według mnie nie jest zbyt dobrą taktyką ponieważ gdyby wypuszczaliby to po kolei to nie spadałyby tak statystyki gry). Takie rzeczy jak skiny do Hanzno raczej nie muszą być wypuszczane w ogromnych aktualizacjach bo i tak nikt nie zwróciłby na to uwagi :P.

a mi sie wtedy właśnie najlepiej śpi xDDD

anyway

zajmująsie pierdołami zamiast zajmować sie tym z czym serio jest problem…
okej niech sobie siedzą nad tymy nowymi postaciami i mapami, ale kto im jest tam do tego potrzebny? graficy i ktoś od lore (stawiam na michela chu)
wiec rozumiem zatem ze POTRZEBUJĄ GRAFIKÓW do naprawy BALANSU w grze, do naprawy SALONU GIER, bo to GRAFICY wymyślają skile, ulty, to GRAFICY wymysląją jaka gara będzie dla toskycznych graczy wiec by zmodernizować system reportów potrzebują GRAFIKÓW ? ok, nie oceniam

No tego nie napisałem (chyba bo już śpiący jestem). Chodziło mi o to że chcą wypuścić wszystko na raz żeby zrobić wielki szum wokół gry ale nie wiem czy to się uda.

ale ja wcale nie czepiam się ciebie, w tej wypowiedzi… tylko czepiam sie blizzarda :stuck_out_tongue:

blizz olewa potrzeby społecznosci na rzecz wrzucania nowych rzeczy, i czym oni są to wstanie wytłumaczyć? brakiem ludzi? XDDD

Oooh, faktycznie… Śpiący jestem :P. Tak samo nie wiem dlaczego nie ma jeszcze komiksów. Ostatni pojawił się na odwet, prawda? A w międzyczasie dostaliśmy jakieś bieda-opowiadanie którego główną rolą było przekazanie nam tego że Jack jest Gejem a Ana przebiera się za koty kiedy nikt nie patrzy (nie żebym miał coś przeciwko bo skin nawet ładny). Nie mają pomysłów na fabułę, czy jak?

no właśnie mam podobne odczucia…

okej moze kombinują coś większego wiec wymyślają mniejsze rzeczy, ale jak na moje oni mogli by siedzieć sobie na tym “super” czymś… nie dawać “mini” kontentu jak te opowiadania, tylko po dordze naprawili problemy które występują w grze… :c

1 polubienie