Salon gier random group

Mam pytanie: na jakiej zasadzie działa randomowe wybieranie graczy w salonie gier? Bo każda gra z rzędu wygląda jakbym grał z jakimiś nowymi graczami ( mam namysli calkowitymi świeżakami)co nie mają pojęcia o co chodzi :frowning: Czy system nie widzi, że zdobywam 5 złotych lub srebrnych medali w kilkunastu walkach z rzędu? Czemu muszę grać z jakimiś dziećmi na oko 12 lat (słuchając chatu). Czy tak wygląda teraz overwatch ? Gra dla 12 latków?
Edit: Te forum wygląda na martwe jak ta gra… czy tzn ze mam probować na us? czy wogóle próbować pytać na forum hearthstone? ><

mam lvl 2000 w meczach czesto bywa ze mam kogoś z lvl 10… czy to zdanie jest odpowiedzą na twoje pytania ?

Ale to jest gra dla 12 latków XD Plus system dobiera ci drużynę o podobnym poziomie umiejętności a nie wielkości lvl

Zdziwilbys sie jak bardzo mmr nie dziala na qp i arcade

1 polubienie

To nie odpowiada na moje pytanie :frowning:
Mam kolejne pytania: czy to Ciebie nie irytuje? Czy pytałeś o to blizzard? Co się stało z tą grą?

irytuje, pytalam i maja mnie w nosie, nic sie nie stalo ona zawsze taka była, jak bylam low lvl mialam mecze z 2000lvl mam 2000lvl mam mecze z low lvl, wszystko w normie XD

No ja też mam low level porównując do was. I już widzę jakby tylko od tego levela wszystko zależało. Mało kto ma lv2000+. Byś czekała 1h na mecz. pytanie: Jak działa randomowe wybieranie? Prosta odpowiedż: randomowo heh

Czy wiesz, że system musi umiejscowić gdzieś nowych graczy? Rozrzuca ich po rangach. A to, że na twoim przykładzie masz golda(nawet już nie) to przydzieli “prawdziwych low playerów” do cb. A golda łatwo zdobyć co nie? gold= mam na myśli poziom umięjetności ogólnie, nie samą rangę. Albo poprostu dobiera wg pingu i wywalone jajca. Większość mówi dead game, więc ciesz się ze masz z kim grać w salonie. Od ponad roku słyszę, że gra jest martwa tak samo jak csgo. Ciekawe kiedy wreszcie na serio umrze. Skiny dodają. Role queue zrobili. Dodali narzędzia do tworzenia. Dramy się dzieją. Tak bardzo jest to martwa gra.

mam w nosie spekulacje czy gra umiera czy nie, jak umrze to umrze tyle po co drązyć temat.

ja wiem jaki jest problem osoby która ten temat założyła i to rozumiem bo miejscami mnie to też irytuje. okej rzuca osobę nową od bardzo doświadczonych grczy po takich samych nowych osób by ogarnąć jego mmr.

super. świetnie.

tylko jezeli mamy do czytnienia z NOWYM GRACZEM (nowym! a nie smurfem!) to nikt mi nie wmówi ze po 30-60lvl ta osoba ogarnia gre na tym samym poziomie jak osoba z srebrym borderem! (lvl 600) tu kłania sie znajomosc mapy, by móc swobodnie biec tyłem i strzelać, rozmieszczenie apteczek, znajomość kontr itp…

ALE !!! takie rzeczy skoro juz są znane (załóżmy XD bo są osoby z srebrnym borderem, którzy też mózg na targu sprzedali) osobie z srebrnym borderem, to osobie z złotym i latynowym także, wiec różnica między mną lvl 2000 a osobą lvl 600 nie jest duża, jeżeli chodzi o znajomosc gry, o ile wgl taka różnica istnieje

reasumując

  • jak masz w teamie 60lvl i 600 lvl to róznica w doświadczeniu jest ogromna, I TAKA SAMA jak w teamie jest 60lvl i 2000lvl
  • jak masz w teamie 600lvl, 1200lvl i 2000lvl jest duzo prawdopodobieństwo ze ich pozom umiejętnosci jest podobny, ew osoba z 2000lvl ma 200 godizn na łasce zamist 50 :smiley:

A SORY, NIE UWIERZĘ ZE KTOS W OKOŁO 100LVL OGARNIE WSZYSTKIE MAPY POŁOŻENIA APTECZEK I KONTRY, NIE MÓWIAC O TAKICH RZECZACH JAK “HEJ PRZECIEŻ JA DVĄ MOGE ZJEŚĆ SMOKI HANZO”