Serwer testowy: Nie można uruchomić

Hej. Od ostatniej aktualizacji serwera testowego nie mogę go włączyć. Odinstalowałem i zainstalowałem jeszcze raz ale bez skutku. Problem nie występuje w przypadku wersji gry na serwerze europejskim.

1 polubienie

Witaj.
Jeśli nie można się połączyć z serwerem testowym oznacza to zwykle, że jest wyłączony. Na tą chwilę nie mogę potwierdzić czy tak jest ale jak tylko będę mógł to sprawdzę i dam znać.

Ale gra włącz mi się i według gry (i nawet Windowsa) jestem w grze ale po prostu nie wyskakuje mi okienko. Poza tym niedawno pojawiła się aktualizacja na serwerze więc wyłączaliby ją już po paru godzinach? Od 12 próbuję się dzisiaj dobić ale bez skutku (no i zrobiłem sobie przerwę bo instalowałem od początku grę).

Nie jesteś sam z tym problemem. Pojawiło się kilka zgłoszeń w tej sprawie. Pamiętaj, że to serwer testowy i mogą go włączać i wyłączać bez podania przyczyny.
Jak sprawdzę co i jak to dam znać.

1 polubienie

Spróbuj opcji Skanuj i napraw dla testowej wersji gry. Ale wygląda na to, że coś z aktualizacją jest nie tak.
Edit.
Niestety trzeba czekać na naprawę

1 polubienie

Nadal nie naprawili… Serio? Dwa dni na tak prosty błąd?

Pamiętaj, że w stanach strefa czasowa jest inna :wink: U nich dopiero przed południem jest.
Ponadto serwer testowy jak sama nazwa wskazuje jest “testowy” i w żaden sposób nie są zobligowani terminem aby go pilnie naprawić :stuck_out_tongue_winking_eye: