Skill po tarczy

Otoz, od pewnego momentu mam problem z tarcza Reina i Briggite. Gdy chce uzyc E albo Q w przypadku Reina lub LPM albo SHIFT w przypadku Briggite zaraz po wylaczeniu tarczy/lub gdy jeszcze trzymam tarcze wlaczona postać czasami obraca się o 90 lub 180 stopni uderzajac swoja zdolnosc nie tam gdzie trzeba. Nie trzeba dodawac ze potrafi to przegrac gre :stuck_out_tongue:

Witaj.
Problem jest juz znany i był omawiany kilkakrotnie. Ostatnio w tym wątku:

Na tą chwilę musisz uzbroić się w cierpliwość i poczekać na skuteczną naprawę.

PS.
Z pewnością Lilciak się ucieszy, że nie jest sama z tym problemem :wink:

1 polubienie

Dziękuję za szybką pomoc, Raxr!

Błąd jest wciąż aktywny na normalnych serwerach i jego data naprawy pozostaje nieokreślona

Pozdrawiam i przepraszam za niedogodności.


@BlizzardCSEU_PL - aktualne informacje o stanie naszych usług i problemach technicznych!

Świat potrzebuje bohaterów, a sondaż potrzebuje ankieterów:
Overwatch chce Twojego głosu!

nie jestem z tych którzy cieszą sie z cudzego nieszczęścia :stuck_out_tongue:

Edit- wiecie ze to juz prawie 4 miesiące czekam na naprawę tego ? :smiley: ale musze byc ‘cierpliwa’

Nie mogę wypowiadać się za deweloperów, ale jeśli obecność tego błędu nie jest im znana, to coś złego dzieje się ze wszechświatem.

Oczywiście ze błąd jest znany skoro:

Polecam poczytać trochę ten temat bo mi się śmiać chce, ja walczę z tym od 4 miesięcy ale niektórzy maja ten problem od początku powstania gry

Jestem fanem w tym temacie postów typu “mam nadzieje ze następny patch to naprawi” najnowszy taki post jest sprzed 9 dni a najstarszy sprzed paru miesięcy :wink:

I mam nadzieje ze ta super aktualizacja z reinstalem gry będzie niedługo bo ja już szału dostaje z performancem tej gry. Od stałych 30 klatek na jakich sobie zablokowałam gre, do 10 w team fightcie :joy::joy:

Ale musimy być ‘cierpliwi’ jak to było pokreślane w linkowanym tutaj moim temacie sprzed miesiąca

Jak to.nie jest cierpliwość to.ja nie wiem co to jest, i tylko zaznaczam że każda ma swoje granice a moja juz się kończy

I przepraszam za negatywny wydźwięk tego wpisu, już nie mam siły na to wszystko :cry:

stwierdziłam ze popłacze też jednak tutaj, chociaz płakam w jakimś temacie w dyskusji ogólnej, ORAZ TAK już napisałam na tym super forum którego nikt nie czyta a wy twierdzicie inaczej :*

to już 3cia postać którą nie moge grać bo jest problem z kamerą…
ja juz sie zastanawiam czy to nie jest spisek iluminati, masonów, jaszczuroludzi, i ZUSu bym tylko łaską grała… -,-

żeby tylko on jeden sie nad tym zastanawiał…

Faktycznie temat całkiem znacznego rozmiaru :wink:

mi nie jest do śmiechu

kaszel

5 miesięcy

kaszel

Testuj bo jest szansa :wink:
Aktualizacja gry na PST – 14.12.2018

Wygląda na to, że aktualizacja jest już od kilku dni i może już przetestowałaś. Ciekaw jestem czy problem u Ciebie ustąpił.

Na PTR zawsze działało wiec nie mam po co testować :smile: