Skórki OW League - Nie można obrócić postaci

Zauważyłem pewien dziwny błąd. Otóż gdy przeglądam skórki postaci w zakładce “Overwatch League”, nie mogę ich obracać. W zakładce “Bohaterowie” natomiast, wszystko działa jak trzeba. Czy tylko u mnie występuje ten błąd? :thinking:

Hej Xsaron
U mnie jest tak samo. Wygląda na to, że jest to celowe ale dopytam i jutro dam znać.

2 polubienia

Witam Xsaron!

Dziękuję za wiadomość.

Z tego co pamiętam, to brak rotacji był wynikiem korekty błędu, który powodował wyświetlanie domyślnej skórki, niezależnie od wybranego modelu, ale sytuacja zostanie przesłana do weryfikacji.

Pozdrawiam

Świat potrzebuje bohaterów, a sondaż potrzebuje ankieterów:
Overwatch chce Twojego głosu!

1 polubienie

u minie nie można obracać skórek a mogłem je obracać tylko w skrzynce jak wylecą
to je mogę obracać ale po wyleceniu nie mogę ich obracać proszę o naprawienie tego bo są archiwa dziękuję za przeczytanie gram trochę więc chciałbym móc je obracać.

W Aplikacji Blizzard wejdź w Ustawienia>Ustawienia gry i wyzeruj opcje w grze dla Overwatch

1 polubienie

--------nie działa dalej---------

Usuń cache i pliki battlenet . Następnie wykonaj opcję Skanuj i napraw.

Czy problem dotyczy określonych skórek/bohaterów? Czy tez nie działa wszędzie?

wszędzie nie działa mi

Obawiam się, że w takim razie będziesz musiał poczekać na naprawę. Na forum zgłaszania błędów pojawiły się ostatnio 2 wpisy z owym problemem. Problem wydaje się być jednostkowy, więc pewnie może to potrwać.

ok liczę na was dziękuję za pomoc