Śmierdzi chryzantemami

System dobierania graczy jest tragiczny, do tego te podziały na role… coraz gorzej się gra. Na granie dps czekasz średnio 20minut, po czym jeszcze ktoś wyjdzie z gry na początku i znowu czekasz 20min. Jak nic widać ze coraz mniej graczy, nawet na Twitch coraz mniejsza oglądalność. Zakopują ta grę głęboko. Może ten Project A będzie na PS4? Ktoś wie?

5 dps w teamie? Płakanie. nikt nie gra healerem? Płakanie. 0 tanków? Płakanie. 2-2-2? Płakanie. Naprawdę takim ludziom się nie dogodzi. Ciekawe czemu 20min? jak wcześniej 5 osób brało dps. A teraz tacy czekają bo nie potrafią tankami i healerami. Mi to pasuje. Ja czekam max 6min na dpsa.

20min? XDDd ja klikne na leczyka i nie zdąże mrugnać a jestem w meczu xD

Nie płakałem jak było można normalnie wybierać. Zawsze potrafiłem się jakoś dopasować. I czasami 5 dps lepiej sobie radziło niż 2–2-2. Prawie zawsze na dps czekam 13-20 minut mimo ze pokazuje ze mniej niż 5 (konsola PS4)
Z reguły gram tank/support bo tu nie czekam ani minuty, ale czasem chce se zagrać dps i wiąże się to z tym ze na grę czekam dłużej niż sama gra trwa. Ty pewnie silver/gold ze nie czekasz długo?

Wystarczy sprawdzić konto, a nie pytać się głupio. Gram przeciwko diax/master. Jak solo gram więc.

Jak wszyscy inni biorą wyłącznie DPS, na przykład w Zemście Złomensteina, to lituję się nad tymi graczami, i wybieram Anę. Albo jak mnie zmuszają i chcą by cały team był DPS… jak cały czas niektórym tłumaczę, że bez uzdrowiciela się nie uda, to nic ich to nie obchodzi, dopóki nie dojdzie do momentu, że tylko jedna osoba pozostała przy życiu, i jak zginie, to ten który chciał nawet z litości grać uzdrowicielem, zostanie zwyzywany od noobów, frajerów, nieudaczników, itp. bo nigdy nie wiadomo co siedzi w głowie innych graczy.

To prawie identycznie to samo jak w tym artykule: https://overwatchgame.pl/jak-sie-gra-supportami-w-2019-roku/?doing_wp_cron=1571516275.1939649581909179687500

Nie każdemu dogodzisz