Spadek fps z dnia na dzień

Cześć! Wczoraj pobrałem overwatch i grałem przez około 5 godzin. Gra chodziła bardzo dobrze, 0 spadków fps na wysokich ustawieniach graficznych. Na ultra stałe 100 fps przez cały dzień. Dzisiaj po wejściu od razu zauważyłem lagujące się lobby, po wejściu do meczu nie byłem wstanie się ruszyć i miałem spadki fps do 10, po zmianie rozdzielczosci na niską miałem 300 fps, które co sekunde spadały do 30 i klatkowało cały ekran. Odinstalowałem całego battle.neta i overwatcha, nic nie pomogło. Sprawdziłem aktualizacje i naprawę gry, dalej nic. Dodam że nvidia też proponuje ustawienia ultra, parametry mojego sprzętu:
GeForce GTX 1660 Super
Intel Core I7-7700
32 GB RAM
Również oczyściłem i restartowałem komputer. W innych grach mam dalej bardzo wysokie fps i nie ma żadnych spadków. Może ktoś miał podobny problem.
Proszę o pomoc :frowning: i z góry bardzo dziękuję.

2 polubienia

Cześć!

Spadek ilości wyświetlanych klatek może mieć wiele źródeł a przyczyną mogą być również trudności z połączeniem.

Wykonaj proszę poniższe polecenia:

  1. Zmiany wprowadzone w ustawieniach sterowników twojej karty graficznej mogą sprawiać, że gra się zawiesza i wyłącza. Zresetuj ustawienia sterowników karty graficznej, aby naprawić ten problem.

  2. Zresetuj opcje w grze w celu rozwiązania problemów z zawieszaniem i wydajnością.

  3. Sprawdź swoje ustawienia zasilania i upewnij się, że masz wybraną Wysoką wydajność .

  4. Spróbuj zamknąć aplikacje działające w tle, aby rozwiązać problem z konfliktami oprogramowania.

  5. Przegrzewanie może spowodować problemy z wydajnością i zawieszanie gry lub całego komputera. Sprawdź temperatury swoich podzespołów.

  6. Sprawdź nasz artykuł poświęcony problemom z połączeniem.