"spadki fps po zmianie windows'a 10"

Witam, piszę w sprawie pomocy odnośnie drastycznych spadków fps w grze, po raz pierwszy się spotkałem z takim czymś, nigdy nie miałem problemów z overwatch’em, zaznaczam że, w innych grach typu gtaV, battlefield V nie mam spadków, gry chulają na wysokich ustawieniach, jakieś tydzień temu padł mi dysk byłem zmuszony na kupno nowego i zmianę windows’a, sterowniki oczywiście wszystkie zainstalowane, gra zawsze trzymała mi się stale na 60fps’ach w menu gry, a podczas grania do 150fps’ow, teraz wygląda to tak, 60fps w menu gry, podczas gry 15fps, proszę o pomoc

sprzęt: i5 6600k-rx 480 8gb-8gb ram.

Witaj.
Zacznij od zastosowania porad opisanych tutaj .

  • wyłącz GameDVR
    Sprawdź również czy w ustawieniach oprogramowania AMD masz ustawioną najwyższą wydajność.

Po zainstalowaniu Windowsa grę instalowałeś od nowa czy miałeś na innej partycji?

od nowa instalowałem grę, jak sprawdzić tą wydajność w programie amd, ja zwykle instaluje i nie sprawdzam takich rzeczy.

Niestety nie mam karty od AMD ale zerknij tutaj lub tutaj.

te poradniki nic nie pomogły, ja już nie wiem co może być nie tak, tydzień czasu się zmagam z tym problemem, grę już z 5 razy odinstalowałem- zainstalowałem i dalej to samo, najlepsze jest to że inne gry chulają jak powinny

Wykonaj raporty DxDiag i MSInfo. Wyniki wklej na pastebin.com lub podobnej i podaj link.

jak wkleić tego te linki, pierwszy raz korzystam z tego działu za bardzo nie wiem :smiley:

Użyj opcji tekst sformatowany aby wstawić link:

https://pastebin.com/xsxsNFf7

Niestety ale pod tym linkiem nic nie ma.

Cytat w blokuhttps://pastebin.com/LxF49FSLTekst sformatowany

Ok. Odinstaluj czasowo Avasta, Razer Synapse oraz SteelSeries Engine 3.

jesteś wielki, niby nic nie trza było robić, ale nigdy bym o tym nie pomyślał bo nigdy mi te programy się nie gryzły, ale dzięki chłopie wielkie, chociaż na dobre mi to wyszło, nowy dysk, stare chłodzenie referencyjne wymienione na dużo większy cooler jeszcze raz dzięki gra stabilna w granicach 150fps

1 polubienie

Cała przyjemność po mojej stronie. HF :slight_smile: