Steadfast reinhardta (i ogólne narzekanko)

Mainy Reinhardta są zbyt głupie, żeby się dobrze pozycjonować, czy co kierowało blizzardem przy dodaniu Steadfastu (niezłomności?)?
Praktycznie każda postać dodana po Sombrze posiada CC, Sigma to już w ogóle jakiś żart, nie jest nawet oryginalną postacią, ciekawie wygląda, ale w ogóle nie pasuje do gry i powinien być tylko w komiksach. Blizzard wprowadza za dużo w ogóle nie pasujących i krytykowanych zmian, które sprawiają że coraz więcej ludzi odchodzi od tej gry.
Zamieć produkuje tony gówna i teraz stara się nam rzucać odświeżacze powietrza zamiast posprzątać.
Z aktualizacji na aktualizację jest coraz gorzej i nie mówcie mi, że graczy przychodzi podając dane ze streamów, bo jeśli zaczęli by dawać tokeny za oglądanie mody na sukces to też by oglądało to 10 milionów ludzi.

skad wiesz ze te rainhardty były ich mainami ? moze miali na nich po 20min i nie wiedzieli do czego jest tarcza?

ale tak zgodze sie za duzo w tej grze jest CC, i też dla mnie sigma nie pasuje do do ov, zwłaszcza ze jest dla mnie takim combo zarii i zenyaty. to 3 postać korzystająca w walce z grawitacji (zaria ult, orisa mini grawiton, i teraz on) i ma 2 cc (ult i ten rzut kamieniem) jak dla mnie jest mało orginalna, ale kto co lubi, są tutaj osoby którym sie podoba i nie mam nic do tego.

juz wcześniej jako tank nie-orisa (bo ona ma skila pod shiftem który na chwile ją uodparnia na tego typu rzeczy) miałam problem z CC. jako tank wchodze z tarczą w walkę, za mną mój team. Cree sie przerolowuje przez osłone daje mi flesza, DF mną żongluje, mei zamraża na koniec dostaje hacka, i pina od enemy reina leże w 2 sekundy… juz papierowa smuga miała by większą szansę by uciec cofnięciem od tego, niż ja ja na tanku.

Pasywki Ogólnie są Bezsilne. No Chyba że Sombry…

No to niech blizzard da im szansę poznać postać i nauczyć się grać niż upraszczać tę grę do poziomu, gdzie gameplay będzie przypominał symmetre czy torbjorna z pierwszych sezonów.

A Sigma w ogóle jest najbardziej żałosną postacią jaka została wypuszczona przez zamieć. Tak, wygląda fajnie, tak jest interesujący, a pranie mózgu wygląda jeszcze ciekawiej niz u wdowy, ale…
Opiera się na CC, gdzie 5 ostatnich postaci ma CC i wszyscy na nie narzekają.
Jest sklejony ze starych umiejek, jakby na siłę:
Kamień od doomfista, tarcza od symmetry, pochłanianie obrażen to praktycznie bardziej tankowa kulka Zarii, a jego główny atak to scatterowe kulki Zenyatty.
Nie ma co się oszukiwać, w ogóle nie pasuje do gry, jest zrobiony jakby na siłę, a blizzard ma w czym wybierać, bo jest wiele o niebo lepiej stworzonych postaci przez fanów.

a myslałam ze tylko ja to widze XDDD ale nie sigma taki super gdzie twoim zdaniem jest mało orginalny…? yy no we wszystkim XD

DF i tylko DF… sklejony na prętce bo przypadkiem fani sie nahajpowali przez cinematic… i sami jeszcze przyznali (w sensie blizz) ze stworzenie df było trudne bo musieli zaimplementowac mechaniki z bijatych do fps tak bymiały sens, i prawie sie poddali…

blizz sie przyznał ze ma 4-5 postaci zrobionych na zapas, to chyba wszystko mówi o tym co robi z tymi postaciami -,-

Kazda firma ma taka ilosc postaci do przodu. W lolu nad reworkami zaczynaja pracowac z rok przed ich wprowadzaniem wjec nie wiem co w tym dziwnego

Szkoda, ze nie narzekacie na healerow moira, mercy, lucio i moze bagieta. uproszczone postaci do maksimum. Mercy taka oryginalna. Tak samo narzekacie na kazdą nową postac. Sombra weszla op ma hakowanie hurr durr. Dali jej mnostwo buffow. Kurde rzeczywiscie op. Chomik wlazl nie pasuje do gry. Szybki tank op. Bagieta nie pasuje. W i do przodu.(teraz jest to healer słaby ale jednak) Doom nie pasuje. Bo nie strzela jak typowy dps. Ale healerzy to moga byc grane na autopilocie. Moira-naruto biegasz jak poparzony i healujesz milion hp bez zadnego namierzania i jeszcze mozesz zabic dpsow bez zadnego wysilku. Mercy 1 klik healin nonstop i mozesz isc spac z nudow. Lucio z adhd. Stara bagieta broken na low elo. Pojawil sie doom na takie irytujace postaci.

No właśnie nic. W miedzy czasie mam nadzieje, ze zmieniaja koncepcje na postaci. W miare jak “narzeka” reaguje spolecznosc. Daja tyle cc bo sami robią hybrydowe postaci i nie wiedzą co z nimi robić.

Ty chyba nie widzisz/nie wiesz jak działa świat gier. Tylko siedzisz w ow. Zawsze w kazdej grze typu ov są zaplanowane postaci do przodu. Zaraz ktos napisze, ze jestem za cc chainem w ow. Chcieli gierke dla wszystkich casuali-lepszych-hardkorow. To macie wszystko z przewaga na casuali. I wszyscy/wszystkie mercy main maja w co grac.

A niezlomnosc dodali bo jest narzekanie na cc. Trudne do dedukcji. Bo ty potrafisz sie pozycjonowac?;p Sądząc po 2300sr jako tank to nie jestem pewny. Bo ja czasem potrafię 3240sr.

Czasami mi się wydaje, że dzisiejsi gracze, narzekają, żeby narzekać. W ow jest 32 bohaterów, nie każda nowa postać będzie miała całkowicie nowe rodzaje ataku. Tak wszyscy chcieli tarczy którą bez problemu będzie można wszędzie postawić, a gdy ją już dostali to nikt nie napisze na forum, że w końcu bilz nas wysłuchał, tylko zaczęli narzekać na inne zdolności sigmy. No bo w końcu zawsze trzeba się do czegoś doczepić.

1 polubienie

jak na moje postać która ma skile kilu innych poprzednich bohaterów nie podlega pod ww stwierdzenie

Sigma to potwór frankenstein i należy go darzyć szacunkiem.

Zabierz też pod uwage, nie ważne czy to prawda, czy nie, że blizzard pracuje nad czymś wielkim.

Otóż nie potrafię, dlatego nie gram tankiem. Skoro cc jest takie nie do przewidzenia, to dlaczego dali buffa tylko reinowi zamiast znerfić cc? I skoro jest takie op, to dlaczego cały czas dodają postacie z cc?

Bo rein ma tarcze i jak jej używa to nie może nic robić. A inne “tanki” mogą. Jak nie do przewidzenia? Wydaje ci się, ze jest op. Jest tylko irytujące.