Sterownik katy graficznej

Wczoraj chciałem odpalić grę i wyskoczył mi błąd, że nie mam zaktualizowanych sterowników karty graficznej (błąd pojawia się od razu po próbie włączenia gry). Zaktualizowałem je i błąd mimo wszystko dalej występuje. Co robić?

na bank je zaktualizowałeś?

tak, jeszcze próbuje przy użyciu tych różnych programów, stron twórców itd. Jednak nigdy nie wiadomo

no wiem z doświadczenia ze kliknięcie na “poszukaj aktualizacji w internecie” albo “poszukaj aktualizacji na komputerze” w menadżerze urządzeń to raczej nie działa :stuck_out_tongue:

Wpierw powinieneś napisać jaką kartę graficzną posiadasz i czy / lub jest obsługiwana.

Czasami gdy uruchamiasz sprzęt, karta graficzna może się nie uruchomić.

Spróbuj zrestartować kartę Graficzną.

  1. Wejdź w Panel Sterowania.
  2. Wejdź w Menedżer Urządzeń.
  3. Rozwiń zakładkę Karty Graficzne.
  4. Kliknij prawym przyciskiem myszy na kartę graficzną AMD, Intel czy NVIDIA, w zależności jaką posiadasz i kliknij Wyłącz, i Włącz ponownie i spróbuj ponownie uruchomić grę.

Odpowiedź MVP Raxr’a: Możesz spróbować - rozwiązanie jest uniwersalne, więc można zastosować dla każdej karty graficznej.

To jest rozwiązanie ze starego forum.

w tym linku też jest odpowiedź :stuck_out_tongue:

Witam.
Myślę że raport DxDiag powie najwięcej. Wynik raportu wklej na pastebin.com i podaj link.

ooo Raxr! tękskniłam! chcesz deser z truskawkami? właśnie zrobiłam :stuck_out_tongue:

1 polubienie

udało się. Faktycznie była to wina sterownków. Już gra działa. Dziś nawet dostałem miłe powitanie, jak wywaliło mi overwatch jak byłem w meczu, mimo że internet miałem cały czas i mi poziom pochwał spadł :slight_smile:

mnie ostatnio bardzo często wyrzuca chociaz mam internet…
Jesetem w ekipie, mam lidera tej ekipy, wywala mnie z meczu, mam czarny ekran, juz sobie myśle “oho chyba net mi padł, widze przebłyski z ekranu logowania” ekran logowania mam przez sekunde ani nie, jestem w menu głównym, mam nadal lidera ekipy ale nie jestem w meczu, na moje miejsce juz ktoś zdązył wejsć.

albo tak samo tylko do meczu uda mi sie wrócic i nawet mam ulta…

albo gram sobie gram i nagle mapa ładuje mi sie jeszcze raz słysze atene “you traveling to…” jak mi sie załaduje jestem na respie tą postacią którą byłam (widocznie moja postac stała wiec ktoś ją zabił) mam ilta wszystkie statystyki…

więc nie jesteś odosobniony :slight_smile:

Szkoda tylko rangi pochwał, bo przez to codziennie muszę wbijać na nowo 4 poziom. Na przykład teraz

system pochwał też moim zdaniem kuleje. nie zdobędę w jedynym meczy chociaż jednej pochwały spadam na lvl3, ale innym razem nie zdobędę żadnej pochwały i mam awans… ludzie daja pochwały byle komu bo chcą expa. a moim zdaniem (pewnie dlatego ze mam wszystkie elementy kosmetycznie) skrzynki nie są nagrodą.

powinna być pula pochwał do rozdania na dzień. wtedy by te pochwały nie były rozdawane byle komu, a sam system również pownnien być zmodernizowany, moim zdaniem powstał na szybko i bez pomyślunku.