System Pochwał, czyli jak dostać nerwicy

Ja rozumiem że Blizzard to duża firma, zajmująca się wieloma grami naraz ALE nie rozumiem dlaczego po wyjściu z jednego meczu(QP) podczas gdy przeciwna drużyna robi sobie co chce a my nie jesteśmy w stanie zrobić czegokolwiek, mój poziom pochwał z 3 spada 2 I TAK ZA KAŻDYM RAZEM. Wyjście z jednego meczu pojedynczego który jest przegrany od samego początku skutkuje zaniżeniem poziomu pochwał ale jak ktoś mnie obraża, wyzywa mnie i moją rodzinę to wszystko jest w porządku, nie dostanie mute’a czy zaniżenia poziomu pochwał I dalej sobie gra jak gdyby nic się nie stało. Na tym poziomie rozwoju gry to już jest śmieszne że ja za jedno “moron” dostaję mute’a a typek który przez pół meczu mnie obraża od najgorszych jest niewinny.

Ja tu tylko wygłaszam swoje żale bo to już nie pierwszy raz kiedy taka sytuacja ma miejsce a blizzard i tak ma wszystko gdzieś :P.

bo wychodzisz z meczu, nie waznej aki jest powód wyjscie z meczu to zle zachowanie… a o beznadziejny matchmaginku to było wielokrotnie rozmawiane, i za kazdym razem jak mówie co na ten temat mysle, moje posty są usuwane a ja dostaje to bana XD

3 polubienia

To już jest chińska cenzura, że nie wolno mówić brzydko o tej grze XD

2 polubienia

zaraz nas zbanują, mówie ci :smiley:

1 polubienie