System Pochwał. Porzucony temat czy do naprawy?

Chciałbym się dowiedzieć czy trwają jakiekolwiek prace w celu usprawnienia tego systemu. Gram często Mercy i dostaje po 4-5 pochwał po meczu co obecnie dało mi 4 poziom. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to że ten 4 poziom dostałem jakieś 400-sta leveli wcześniej (teraz mam 1600 lv +) i utrzymuje się on cały czas choć z moich obliczeń dostałem już koło 6000+ pochwał. Chciałbym się dowiedzieć czy jest to normalne ponieważ moi znajomi grając ze mną dawno osiągnęli Poziom 5 mając po 200 lub 300 lv co nieco mnie irytuje.

Nie dowiesz sie czy system ten jest modernizowany, chyba ze jakims cudrm kaplan wyda oswkadczenie.

To co robi i planuje blizz to jedna wielka tajemnica. Tajemnica poliszynela rowniez jest to ze sgatemy przez nich wynyslone w tym system pochwal, leza i kwicza

System ma pewna ukryta opcje, na poziomie 4 i 5 musisz dawać ty tez pochwały 3 per mecz, jeśli tego nie będziesz robiła będziesz spadała jest to obowiązkowe o ile na 1,2 i 3 poziomie możesz olać dawanie pochwal tak na 4 i 5 musisz nawet jak to był qm 6dps vs 6dps to musisz.

Zawsze bez wyjątku daje pochwały czasami własnej a czasami przeciwnej drużynie a ten system wydaje się stać w miejscu.

Ten system jest ulomny i nalezy go zmodernizowac. Wyglada jak by powstal w 30 min podczas lunchu spisany na pogiętej kartce. -przynajmniej takie jest moje zdanie

Lvl pochwal mozna stracic bo nikt tobie nie da chociaz jednej pochwaly w 3 sekundy po potgu (mjmo ze po kartach juz ktos da)

Jednoczesnie mozna awansowac w polowie meczu chociaz nikt tobie tej pochwaly nie dal

Duzo osob rozdaje te pochwaly na lewo i prawo bo jest +50 do exp a przeciez ile razy brakuje nam tyle wlasnie do lvl?

System mial zmniejszyc toksycznosc a ona jaka byla taka jest, po prostu ci ludzie dostaja troche mniej pochwal ale lvl nadal maja na poziomie 3-4. Niekiedy ludzie zapominaja o kims ze byl toksyczny zaraz jak zobacza potg, i klikaja na oslep.

Osoby z zresetowanym lvl to osoby po banie, i jest ich moze promil…

Wielokrotnie pisalam ze system ten tak jak system reportowanja i banow nalezy zmoderbizowac ale pozwol ze sje powtarzac nie bede

Sory za literowki pisze z telefonu i nie chcr mi sie poprawoac xD

Telefon chyba posiada autokorekte. I ten system jest bezużyteczny. Ludzie używają go do expa i udawania friendly teammatów. Albo moira i mercy mainy zbierają te pochwały, bo nic innego nie mozna robic grając tymi postaciami hehe. Dostają pochwałę bo grają healerami bo niczym innym przeważnie nie potrafią. Ale taki dps main nie dostanie bo potga nie zrobił albo nie ma gold medalów, a mimo wszystko wykerował grę. Medale powinny być ukrywane do ostatniego momentu gry.

No właśnie był toxic ale grał dobrze. Czyli rep za zachowanie i pochwała za dobrą grę. W czym problem. Nie dasz mu sportowego zachowania ale tylko za gre. I tak dostanie bana za toxicznosc i lv pochwał spadnie.

Jak sama nazwa wskazuje to MAJA BYC POCHWALY ZA ZACHOWANIE, wiec z jakiej d…y ktos toksyczny mial dostac pochwale chociaz wzgledbie dobrze gral? To sie kupy nie trzyma. I jak doatal ta pochwale to system nie zadziala tak jak mowisz, i lvl mu nie spadnie, BO PRZRCIEZ DOSTAL POCHWALE…

jednoczescir co zapomnialam napisac poprzednio system jest ulomny dla ludzi grajacych w teamie ale to chyba wiemy w sumie…

No WLASNIE ZACHOWANIE , a nie metoda na farmienie expa. Albo healerzy wymuszaja pochwaly bo ja gram healerem dajcie mi pOCHwale! I randomowo zagrasz ze 10 meczy jako healer i masz automatycznie lv 3 pochwal. Niewazne jak trolujesz ich i slabo grasz pyk lv3.