System raportowania jest zbyt mało rygorystyczny jeżeli chodzi o społeczność

Że Ty nie dostałaś powiadomienia to nie znaczy, że nie dostali bana.

to żę spotykam tych ludzi ponownie raczej śwaidczy o tym że nie dostali tego bana

Ban na chat to nie ban na gre XD. Trzeba nazbierać reporty.

jeszcze raz

to ze widze ze nadal są toksyczny no to raczej nie świadczy o tym ze dostali bana

Jest opcja unikaj gracza, mute/ block. To jest “zamieć”, więc sama wiesz jak jest XD. A co się dzieje podczas zamieci? xD

… burdel świetnie

tylko ile trzeba by ludzie i blizzard zrozumieli że unikaj gracza czy wyciszanie TO NIE JEST ROZWIĄZANIE

jeszcze raz

widzisz jak kogoś biją na ulicy to DZWONISZ POD 112, a nie odwracasz wzrok i UNIKASZ -,-

Porównywanie gierki do życia jest bezcelowe xD. I nie wiem po co sie powtarzasz. A masz inne rozwiazanie? NIE. Jak będzie to spoko. Takie bajdurzenie twoje xD Ninja dobry zawodnik z cb. Jeff słucha głosu ludu.

owszem mam rozwiązanie… podwyższenie kar za toksyczność, bo aktualny system (jak napisał Eper w tytule tematu) jest za mało rygorystyczny

trzeba zmodernizować oraz zaostrzyć system raportowania

tyle w temacie

jest złe zachowanie to musi być kara

Nie zaostrzyć, a tylko poprawić. Twoje nazywanie dzbanem kogos tez powinno byc banowanie jak juz chcesz zaostrzyc xD

a prosze bardzo, niech mnie za to ukarają, juz raz ktoś zedytował mój post, a to co jest miedzy mną A Eperem, jak nazywamy siebie nawzajem, to nie twoja sprawa

1 polubienie

Publiczne jest to wiec xD To pisz priv, a nie na forum. Nie moja owszem, ale to widzę xD

jak ktoś jeszcze nie widział…

ale to przecież NIC TAKIEGO, wystarczy WYCISZYĆ

1 polubienie

Nic odkrywczego. A po za tym jest moira. Mógł zmienić jak brakuje heala dla całej drużyny hehe. Typo dobrze zrobił wyszedł z vc ale jeszcze pisał xD To typowa patola.

widze ze nadal nie rozumieszp roblemu… a ja nie mam juz na to siły ani checi

1 polubienie

A ja cb nie rozumiem. Dziwna jesteś xD Nie widzisz, ze było “hehe” Dobrze grał i go wyzywali. To wina tych ludzi, a nie blizzarda. A wystarczyło mute. I by się nie denerwował i skończył gre z czystą głową. To mentalność ludzi, a nie systemu gry. Zagraj w lola, csgo, coda itp tam dopiero jest ostro.

1 polubienie

Starasz się najlepiej dla drużyny, pomimo trudności, a i tak nic z tego nie wyjdzie, “bo on jest bogiem tej gry”.

  • Chcę ci tylko pomóc wygrać ten mecz!
  • Nie obchodzi mnie to!
    A potem…
  • Jesteś noobkiem, opuść ten mecz i odinstaluj tę grę!
    I jeszcze potem…
  • Zgłosiłem cię za opuszczenie meczu, ty noobie.

A jak go wyzywasz na mecz 1v1 i go pokonujesz, to z podkulonym ogonem ucieka aż się kurzy.

Trzeba coś z tym zrobić!

szkda ze system gry nic nie robi w kierunku by coś zmienić, a zasadniczo nawet daje przyzwolenie na takie zachowanie… w sumie nie wiem po co ja ci odpowiadam jak do ciebie nie trafia podstawowa rzecz pt “każdy głupek wie, że krzywdzenie kogoś jest złe”

Jakie przyzwolenie? Kobieto ŻADNA GRA MP NIE MA TEGO ROZWIAZANE, W REALU TEZ NIE MA IDEALNEJ KARY NA WSZYSTKO. caps off btw. Wcale nic nie robi… Oczekujesz idealnego mechanizmu XD Jeśli tak samo “płaczesz” w realu to nie wiem jak Ty funkcjonujesz. A i dalej bede Ci odpowiadał bo ty nie rozumiesz. wiem, ze krzywdzenie jest złe. Dopisuje po kawałku komentarz bo chilluje sie w lolu grajac yuumi. A tu sobie podnosze lekko cisnienie haha. Juz widze permabany od Lilciak za 1 przewinienie. Randomowe “kys”. Kolejna osoba nie czyta ze zrozumieniem… Tez czekam na lepsze rozwiazanie ale nie powtarzam sie jak lil

To prawie jak ten artykuł na Overwatch Polska https://overwatch.pl/news/dziewczyny-overwatchu-maja-latwo-sporo-wyzwisk-dziwacznych-propozycji-etc

I chciałbym tam jeszcze dodać:

What about the younger kids in voice chat who listen to harassment and decide that since the older players are doing it they should too? (“A co z młodszymi dziećmi na czacie głosowym, które podsłuchają nękania i decydują, że skoro starsi gracze to robią, to oni też powinni?”)

Trzeba to stłumić takie zachowanie.

[usuniete przed moderatora - prosimy nie zamieszczać nicków innych graczy]

ale tacy ludzie nawet nic nie robią sobie z reportowania jak widać… a ja na takich wpadam często kilka razy dziennie, szczerze? potrafie zreportować 20 osób jednego dnia, ostatni feedback jaki dostałam był miesiąc temu, na poprzednim evencie