Szukam graczy [PL] do gry na nowy sezon (gold)

Cześć
Szukam osób do regularnej i częstej gry wieczorami, najlepiej starsze grono, przynajmniej te 20+. Jestem dziewczyną, więc jeśli ktoś dostaje spazmów usłyszawszy kobiecy głos w słuchawkach, to raczej się nie dogadamy. Gram od jakichś trzech miesięcy, przygodę z rankedami zaczęłam od 2200, a w tym sezonie spadłam aż do brązu, stan na dzisiaj to 258 rozegranych meczy i ledwo silver. Co tu dużo mówić… gram głównie z randomami i powoli mam dość. Cieszę się za każdym razem, kiedy choć połowa mojego party potrafi się zregrupować oraz nikt nie wybrał Hanzo/Wdowy mając zaawansowanego zeza rozbieżnego. Zresztą, pewnie sami wiecie jak jest. Staram się nie mainować żadnej postaci, ale najwięcej przegranych godzin mam Łaską, bo zazwyczaj jestem tą osobą w pt, która ustępuje innym i bierze healera kiedy reszta upiera się przy pięciu dpsach. ¯_(ツ)_/¯ Umiem w Torbjorna i lubię nim grać, nieźle mi też idzie Orisą, Mei i Symmetrą. Ostatnio ćwiczę Junka, Farę, Anę i Lucio. Mam krótki staż i jeszcze się uczę, swoje umiejętności w tym momencie oceniłabym może na wysoki silver lub niski gold. Voice chat w grze/Discord/TS - obojętnie, dostosuję się. Fajnie byłoby mieć na nowy sezon jakieś zgrane pt i podszkolić swoje umiejętności, bo odnoszę wrażenie, że z randomami tylko się cofam.

Cześć
Jeśli ogłoszenie jest wciąż aktualne (trochę dni minęło od wstawienia ogłoszenia) to jestem chętny do wpólnej rozgrywki
Mój BT: Szczepan#21548