Szukam przyjaznych osób do rankedów!

Cześć!
Szukam paru przyjaznych osób, a przy odrobinie szczęścia i chęci z waszej strony być może zbierze się cala ekipa? - do rankedów jasna sprawa. Luźne gry bez spin i wyśmiewania, wytykania palcami - ogólnie bez toksycznych ludzi.
Preferowałabym osoby 18+( ale niekoniecznie, wystarczy, że w miarę potrafisz się zachować :crazy_face: ), i oczywiście stawiasz na progress w rankingu.
Gram głównie jako support i jak się domyślacie, potrzebuje jakichś zgranych ludzi! Fajnie by było, gdyby wszyscy lub większość mogła się komunikować na czacie głosowym - czasem to klucz do wygranej. Myślę, że razem mamy większe szanse i możliwości. Gram o przeróżnych porach dnia - także myślę, że się spokojnie dogadamy. Jeśli jesteś zainteresowany/a a jesteś czegoś niepewny/a to też napisz, na pewno się dogadamy! Sama nie jestem jakimś prosem, jeszcze dużo muszę potrenować i się nauczyć, ale liczę na w miarę HEHE :smiley: ogarniętych ludzi :slight_smile: możemy razem poćwiczyć. :wink: Jeśli posiadasz już drużynę i szukasz supporta to również jestem otwarta na wszelkie propozycje! Jeśli Cię nie zanudziłam i dotrwałeś/aś do tego momentu to gratuluję i zapraszam do wspólnej gry i zabawy :call_me_hand: :blush:
Battletag: Kityun#2972 - piszcie, że jesteście z ogłoszenia
Edit:
Na dzień dzisiejszy (09.11) zgłosiło się mało tanków i dpsów, także byłabym wdzięczna za zgłoszenia osób, które są zainteresowanie granie w.w rolami! :hugs:
Aktualnie mamy juz trochę ludzi, z w miarę wysokimi rangami, także ogłoszenie jest skierowane do osób, które posiadają już co najmniej wysoki silver lub gold, ponieważ z niższymi po prostu system nie pozwala na wspólną grę.

Hejka, można coś razem popróbować, jeśli nie przeszkadza ci nowy gracz. :stuck_out_tongue:
Santjago#2244

Hej, mozna sprobowac pograc, nie moge cie znalejsc w discord… dodaj mnie -
Pampukhag#2536
Main (DPS - Mey)
Gram z przyjaciela, gra jako Mersy/Lusio

o sorki, nie dopisalam ze to battletag :crazy_face: na discordzie Cie dodam, nie ma problemu

Hej,
Mało gadam, gra na chillu x). Ogólnie mam jeszcze 2 konta, które służyły do uczenia się gry innymi postaciami:
Main:
low diamond tank/support, low plat dps
Drugie:
high plat tank, mid gold support/dps
Trzecie:
low diamond tank, high gold support, high plat dps,

Mogę grać czymkolwiek, nie wybrzydzam x)

discord - noided#4656
bnet - imlookin4gf#2833