Szukamy 4 graczy - Brąz - Nagrody

Witam
Szukamy 4 osób z brązu ok 700-1400 SR które tak jak my zbyt pochopnie zaczęły grać rankedy zaraz po zakupie gry i teraz nie mogą ni jak się wyrwać z tego nieszczęsnego brązu. Uważamy że mając zgrany zespół grający taktycznie pozwoli bez problemu wspinać się wyżej w rankingach.

Obecnie mamy 2 graczy

  1. Zordon ( kapitan ) - umiejętność gry wieloma postaciami
  2. Inferian - umiejętność gry wieloma postaciami

Wymagania :

  • dobry mikrofon
  • komunikacja discord
  • słuchanie poleceń
  • granie taktycznie
  • nie spinanie się

Gramy z reguły wieczorami np. 19-23. Przewidujemy 150 zł dla każdego z ekipy po wbiciu silvera przez wszystkich członków. Na kolejnych poziomach nagrody wzrosną znacząco.

Prosimy zgłaszając się o konta publiczne by zobaczyć wasze statystyki. Piszcie tutaj poniżej w odpowiedzi. Do wybranych osób odezwiemy się

3 polubienia

Masakra, ja myślałem, że to jest tylko gra i gra się aby grać, a nie czerpać korzyści.
Do czego to doszło ;-;

Ej jestem doświadczonym graczem ale chyba się nie obrazie jeżeli będziecie mieli prosa w drużynie?
Jak coś mainuje
Reaper
Genui
Hamak
I mcree

Hejj jestem 2000+ mainem zarya (gram duzo sobie genjim dla funu na qp, możecie sobie zobaczyć na publicznym rankedy jaką postacią gram) mógłbym wam pomóc w wbijaniu :wink:
Mogę grać wszystkim, bo umiem dostosować się do teamu
w 14 sez wrzuciło mnie do 2200 ± ale teraz trochę spadałem bo chciałem na złotą broń nazbierać
jedyne moje wymagania to słuchanie się i podporządkowywanie do drużyny i granie teamplayowo (razem sie trzymamy nie oddalamy się od siebie)
Podaj discorda lub zaproś do znajomych na battlenet:

Discord: Extremis#8096
Battlenet: Extremis#21189

i znów edit: Swoich kolegów wyboostowałem od około 1000 do nawet 1800 więc rezultat grania ze mną jest :wink:
IIII ZNÓÓW EDIT: mogę spadać ale musicie powiedziec do ilu :wink:

Ej jestem doświadczonym graczem ale chyba się nie obrazie jeżeli będziecie mieli prosa w drużynie?
Jak coś moje ulubione postacie ( mainuje ) :
Reapersona
Gengu
Hanzu
I mceeu

Podajcie discorda
I podaj nazwę to cię dodam

Ej to pomożemy im wbić tego silvera

no możemy tylko chcę żeby dodali. Nie wiem czy będą chcieli mnie jak mam 2000 :< ale mogę spadać i zagramy

Ej o cię może dodaj do znajomych i pogramy

Ej ale oni pewnie mają 30 40 50 lvl a ty który masz? Ja mam 387 czy jakoś tak

to dodaj, ja mam na pc 90 ± lvl a na konsoli 500

Dodam dziś lub jutro bo mam dzisiaj nagrywać i przestawiać kompa

okej. jakby co to masz w moim pierwszym wpisie battlenet i discord

Nie widzę podaj discorda przez chat

niestety nie wiem jaki chat, niedawno dołączyłem na te forum i nie wiem jak się poruszać tutaj zbytnio

Discord: Extremis#8096

Zordon dodałem na battlenet

Hej chetnie wam pomoge :slight_smile: odezwij sie i sie zgadamy.
Najlepiej sie odezwij na discord Cosmo#3266

StefanMK jakie sr? troche smieszne jest nazywanie sie prosem nim noe bedac :slight_smile: pograj z 600 godzin na jednej postaci wbij top500 to wtedy sie tak nazywaj :slight_smile:

Jak coś nie mam nigdzie napisane SR i nie mogę wbić top 500 ponieważ mój team albo najczęściej trolluje albo to nooby ( Ja jak coś zabijam dużo ale mój team nigdy mi nie pomaga na przykład jest taka sytuacja [żniwiarzem ultem zabijam 4 osoby ale mój team tego nie ogarnia i dalej rynhard z barierą stoi i nic nie robi] ) dlatego potrzebuje drużyny

KTÓRA OGARNIA a nie jakieś typy które powinny mieć jakąś range -500

bez teamu diaxa sie wbija samemu spokojnie jesli sie troszke mysli i gra sie tym co potrzeba, a nie jest sie zabufanym dpsem np. co mysli ze cos zabija a tak naprawde to nic nie wnosi :confused: i napisales ze jestes prosem :slight_smile: i w jakiej jestes randze ?