Ta gra to dno totalne dno

To w jaki sposób robicie matchamking poziomu graczy jest jakimś kosmosem. Mój team średni level gry 300, enemy 2000. Nie wspominając o rangach typu platyna/złoto/srebro. Co trzecią gre jest leaver który marnuje mi 35 min z życia, bo czekanie w tej j#@#@nej kolejce 15min na dps jest kosmosem, i tak po czekaniu 15min przy dpsie nie umiecie rozwiązać problemu levelu graczy. Dno

Matchmaking bierze pod uwagę tylko mmr

Overwatch rankedy dpsem :slight_smile: Jeszcze z dwa lata do premiery OW2 zanim cokolwiek będzie miało szansę się zmienić

Lvl nie ma wplywu na gre. Leaver w kazdej grze moze byc wiec no typowe. 15 min na dps to polecam grac tez innymi klasami a nie 80% ludzi gra only dps i narzekacie. Polecam se tankiem pograc bo i tak maja wiekszy dmg niz dps i byc typical tankiem pod dmg i narzekac na dps ze nic nie robia w grze bo swietnie zbalansowany dmg u tankow jak i w sumie u healerow jest

1 polubienie

Totalnie się zgadzam. Matchmaking to totalne dno. Szkoda, bo gra super. Nie wiem jak to jest możliwe, że grając na gold/plantyna dostaję do drużyny osobę z około 25 levelem, która nie wie co się dzieje w tej grze. Nie polecam :slight_smile:

1 polubienie

To i tak masz dobrze, ja przestałem grać w OW, bo na poziomie mastera w 4 na 5 gier jedna z drużyn dostawała dpsa z 30 levelem, który solo carryował całą grę.

Ta gra to dno totalne dno +1

Ta gra to dno. Zgadza się. Nie ma tu mowy o jakimkolwiek uczciwym dobieraniu graczy. Tak bardzo żałuję że dałem się za namową przekonać do kupna tego syfu. Całe życie gram w fpsy (BF, COD) etc. Nie uważam się za wybitnego gracza, ale potrafię skoordynować ruch klawiatury z myszką. Takiej bezradności jak tutaj nie poczułem przez całe swoje życie. Ilość toksycznych graczy miażdży swoją liczbą wszystkie inne gry razem wzięte! Imbecyli co wchodzą do bitwy żeby postać na afku też nie brakuje. Nie wiem jak było wcześniej, ale teraz to chyba zmuszają do gry tank/heal? 99% bitew na tanku, nie mam heal, 99% bitew jako Heal, nie mam wsparcia (wiecznie focus, nikt nie pomoże), potrafią tylko ryczeć ja ciele, ze "imbecil, trash, die get cancer, etc.)
Każdy dzień, KAŻDY DZIEŃ, K A Ż D Y D Z I E Ń, wygląda tak samo. 9/10 bitew to porażki.

To graj 2-2-2 i sobie czekaj na role. Grasz arcade to nie marudź, ze ludzie grają dps. U mnie 9/10 to wygrane ostatnio.