Ta gra to porażka

OW1 był tragiczny pod względem czekania na mecz - tu w OW2 jest nie wiele lepiej jeśli chodzi o kolejke ale to tylko pewnie na poczatku bo wszyscy nowi i podobny (czyt. nieznany) poziom ale za to wielokrotnie i często w nieoczekiwanym momencie wywala cie z serwera i czekasz znowu w kolejce, pomijam fakt ze 8/10 meczy jest ktos kto opusci mecz.
To co zrobił blizzard nie nazwałbym nawet patchem a co dopiero nowa gra… tragedia, bllizzard umiera

OW1 czekało się już długo bo było mało graczy to i kolejki były jakie były szczególnie pod koniec życia gry dziś jak piszesz jest dwa dni po premierze to i ludzi sporo pocieszę Cię jak od premiery 2 zalogowałem się do gry aż raz z tego nawet nie zagrałem bo wywaliło w menu żeby tego było mało progres z 1 do 2 nie przeszedł niestety musimy być cierpliwi i czekać aż wszystko naprawia jak trzeba.

myślałem że to tylko na początku będzie taki bałagan. po 10 dniach stwierdzam że jest jeszcze gorsze gówno niż w dniu premiery. codziennie wywala z meczu i ta nic nie znacząca wiadomość “wystąpił nieoczekiwany błąd serwera”.
nie ma co czekać, kupować trumne, zrobić stype i pożegnać blizzarda, fajnie było ale na tego raka nie ma leku

To że serwery są przepełnione albo że wywala cie z gry to nie znaczy że gra umiera XD wywalanie z serwera może też być spowodowane twoim słabym połączeniem sieciowym