Tabela wyników-Top500

Witam,
Chciałbym się dowiedzieć z czym związany jest problem, że moje konto nie znajduje się w Top500 na Deathmatchu? Choć ranga pozwala abym znajdował się tam na poziomie około 55.

Z poważaniem

Witaj.
Czy wszystkie wymagania co do top 500 masz spełnione?

  • gracze pecetowi muszą aktywować alerty komórkowe na swoim koncie
  • ukończone minimum 50 meczów w danym regionie, aby móc zakwalifikować się do Top 500

Rozegranych jest znacznie większa liczba meczy. Jeśli chodzi o alerty komórkowe to chodzi tylko o wprowadzenie numeru oraz zaznaczenie powiadomień? Jeśli tak to też jest to spełnione! Zobaczyłem, że nie mam aktywnego BLIZZARD AUTHENTICATOR nie wiem czy on jest konieczny.

W wymaganiach są tylko alerty komórkowe - czy dodałeś je w ostatnim czasie czy też dużo wcześniej? (od momentu dodania musi upłynąć 72 godziny)
Jeśli jednak wszystko zrobiłeś dobrze, to poproś bezpośrednio Dział Pomocy o wyjaśnienie.

Dodałem je wczoraj jak odczytałem Twoją odpowiedź. Zatem pozostaje mi czekać jeden dzień :slight_smile:

musi upłynąć 72 godziny? czy do 72 godzin?

Generalnie mowa jest “do 72 godzin”. Spokojnie trzeba poczekać ten czas i dopiero wtedy męczyć Dział Pomocy.

Niestety nic nie pomogło. Ilość gier na pewno się zgadza, numer telefonu dodany do alertów, minęło około 80h i mimo to nie pojawiam się w tabeli :frowning:. Zastanawia mnie w takim razie czy wprowadzenie alertów komórkowych oznacza tylko wprowadzenie numeru komórkowego? Bo może w tym jest problem? :confused:

Nie sądzę żeby to był problem. Proponuje jednak wyjaśnić to już bezpośrednio z Działem Pomocy, który ma wgląd w Twoje konto i będzie mógł powiedzieć z pewnością więcej na ten temat.