Tak może wyglądać Overwatch 2

Dzisiaj zobaczyłem informacje, jak może wyglądać Overwatch 2.

Oto źródło: www.gry-online.pl/newsroom/anonimowy-byly-pracownik-blizzarda-o-diablo-4-overwatch-2-i-stani/z71c586 Przewińcie do sekcji o Overwatch 2.

I nie, nie chcę prowokować wojenki. :stuck_out_tongue:

*Dziewczyna Smugi zginie w tragicznych okolicznościach. W pogodzeniu się z tą stratą pomóc ma jej Trupia Wdowa, z którą bohaterka nawiąże zresztą romans. Będzie to możliwe, bowiem Wdowa uwolni się wreszcie od wpływu organizacji Szpon i zacznie działać na własną rękę. Dowiemy się również, że McCree jest w rzeczywistości jednym z trzech klonów Żołnierza 76 (co ma być ukłonem deweloperów w stronę serii Metal Gear), a Żniwiarz „wyjdzie z szafy” i okaże się gejem.
Wiem, że Blizzard szanuje związki homoseksualne itp. ale to już jest przesada. Nie ma szans żeby to było prawdziwe.

to brzmi JAK BARDZO KIEPSKI funfick

1 polubienie

Dobrze tam czytam, że Blizzard niby robi dwa shottery z itemizacją typu Destiny, Anthem albo The Division?

Szczerze, nie wierzę w to. Pierwsza sprawa, to Diablo 4. Jeśli Blizzard faktycznie chciałby wydać taką grę pod szyldem Diablo, to na litość, niech to nie będzie kontynuacja klasycznej serii Diablo tylko nowa zupełnie gra w tym uniwersum. Przecież fani Diablo Blizzarda zjedzą… Jeszcze zrozumiałbym grę z trzeciej osoby typu God of War z lootem i kampanią. Vindictus jakoś żyje i nieźle sobie radzi jako dungeonówka z lootem tworząc drużynę graczy z perspektywy trzeciej osoby. Ale Diablo jako gra z pierwszej osoby? z resztą byli tacy co próbowali czegoś podobnego jak ktoś pamiętam London : Hellgate i nie wyszło to najlepiej a ponoć nad grą pracowały osoby jakie wcześniej działały przy projektach Diablo i Diablo 2. Szczerze, zarówno fabuła wygląda słabo jak i sama perspektywa takiej formy rozgrywki w grze jaka zwyczajnie działa w zupełnie innym gatunku.

Całość tego wywiadu się kupy nie trzyma, bo okazuje się, że Overwatch będzie nieco podobną grą. Jakoś w ogóle było by dziwne, że Blizzard miałby tworzyć Diablo 4 i Overwatch 2 na silniku Overwatch. Nie, jak dla mnie to zwykła ściema.

Przecież starzy fani Diablo zjedzą Blizzarda jak zobaczą, że z rpg’a zrobili shottera. Oczywiście, podobną drogę przeszedł Fallout, ale Fallout jako rpg miał elementy strzelania i przejście w tryb pierwszej osoby był dość logiczny, ale zrobienie tego w serii Diablo? szczerze, nie wyobrażam sobie tego.

Po tym co przeczytałem, mam wrażenie, że przy następnym BlizzConie można wyłączyć wszelkie kabarety, bo Blizz zrobi za dużą konkurencje. Szczerze, nie wierzę w te “przecieki”.

1 polubienie

zgadzam sie w zupełności z Panda-san, i jeszcze raz TYLKO TO TU ZOSTAWIE, w nadziei ze w końcu do kogoś dotrze ze bujać to ja, bujać nie mnie, blizzard nie ogłosi 2 tytułów jednocześnie a ov jest za młody na seqel

Czemu OW idzie w stronę fortnite, metalgear, mikrotransakcji, nadużywania związków homoseksualnych i monetyzacji? Brakuje modelu F2P ,a wyszedłby taki niewypał jak fallout76. Należy jednak pamiętać że to jest nieoficjalne. Myślę nad porzuceniem w przyszłości OW i przejście na cybermariana78.

Lilciak, a kiedy twoim zdaniem mogliby wydać Overwatch 2?

Nigdy bo żadne OW2 nie będzie ludzie i ich naiwność wola o pomstę do nieba.

Overwatch obecnie jest jednym z filaórw dochodowy blizzarda generuje on większe zyski niz wow, tylko chyba hs generuje więcej kapuchy, brak logiki w tym aby wydawać kolejna cześć blizzard tak nie postępuje nie zarzyna sie kury znoszącej złote jaja, myślcie trochę.

Wiadomo ze ściema tego typu to dobra reklama żeby nakręcać hajp ale wciąż to ściema.

2 polubienia

dziękuje Twilightus za wyręczenie mnie <3

kiedy MÓGŁBY WYJSC? w kazdym momencie a KIEDY WYJDZIE ? kolega wyżej odpowiedział albo nigdy albo moim zdaniem za jakieś 10 lat XDDD ale w sumie… bardziej przekonuje mnie wersja nigdy… OV TO JEST GRA SIECIOWA tak samo jak WOW, a jakoś nigdzie nie widze WOW2 tylko ew jakeiś dodatki i tylko tego moge się spodziewać ze dadzą nam płatny dodatek w którym bedzie jedna misja fabularna :V

Przecież gra umiera! Jest martwa! - randomowa osoba z neta. Dadzą jakiś ściekowy event i się skończy :smile:

zabawne jest, że jakiś szeregowy pracownik jest w stanie podjąć dyskusję na temat szeregu gier i kompleksowo je omawiać - fabularne rozwiązania, kwestie techniczne, licencyjne itd. Każda taka gra to jest x niezależnych projektów i raczej poza ścisłym kierownictwem blizzarda (a i to pewnie ze sporym opóźnieniem) nikt nie posiada tak kompleksowej wiedzy

W sumie ja bym się nie zdziwił jeśli dowiedziałbym się, że faktycznie Blizzard pracuje nad kolejną grą w uniwersum Overwatch. Przecież nie musi być to kolejny hero shotter a patrząc, że Blizzard wydupił od siebie Destiny, to może stworzyć własne Destiny właśnie w uniwersum Overwatch.

1 polubienie

ja na moje cały ten “przeciek” to jest jeden wielki bait

Nie ważne co się mówi, grunt aby się mówiło. Blizzard na pewno coś tworzy a takie wywiady jak ten pobudzają oczekiwania graczy. Gorzej gdy te oczekiwania znowu będą niespełnione.

gorzej? hahahah ja własnie tego sie spodziewam :smiley:

zawsze wole sie pozytywnie zaskoczyć niż negatywnie zawieść, ale i tak coś czuje ze to bedzie opcja numero dwa