Team no toxic, platyna/gold

Hi! Szukamy 3 pozytywne osoby żeby złożyć drużynę. Rywalizacja, progress i pozytywne podejście to nasza domena. Oczekujemy +16, pozytywnego podejścia, chęci rozwoju, no toxic i OTWARTEJ GŁOWY, szczególnie gorąco zapraszamy tanki i supporty i mainy MEI. W drużynie panuje dyktatura Pana Krzesimira. Buraczane komentarze pod spodem możecie pominąć. Miłego dnia :smiley: (pozytywnego dnia)

2 polubienia

@ref
Nadal aktualne.
+1 tank main
+1 support main

Cześć. Gram głównie tankami (preferuję Orisę i Wieprza, nie odmawiam Winstona I Zarii), ale bardzo lubię także Lucia, Anę i Moirę. Mieszczę się w goldzie, od 2200 do max 2483. Jestem dyspozycyjny wieczorami. Level 132. Jeżeli temat aktualny i jesteś zainteresowany to czekam na info. Pzdr.

Zaproszenie poszło. Licząc, że z Panem na górze będziemy się dobrze dogadywać to nadal +1 <3

Jeżeli dalej aktualne to byłbym chętny do pogrania :wink: . Mam 16 lat i powracam do overwatcha po kilku miesięcznej przerwie. Przed przerwą miałem wysokiego golda/niską platyne i grałem głównie wieprzem,dvą,moirą i aną.
Battle tag: Kapioner#2885

Jeśli propozycja jest nadal aktualna to jestem chętny aby z wami pograć. Gram głównie Moirą, Brigitte i Aną czasami lubię pograć jakimś dps-em dla odmiany.
Poprzedni sezon zakończyłem z goldem, a aktualnie jestem po przerwie od overwatcha.
BattleTag: Strixoxo#2768

Cześć, jeśli dalej aktualne, to chętnie dołączę.
Gram głównie tankami (hog, winston, dva) oraz supportami (zen, Łucji, moira).
Oczywiście no toxic i mikrofon zawsze jest:)